زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن ساز
۱۰-۱۲-۱۳۸۹, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #1
انجمن ساز
سلام به همه اساتيد

من درخواستي دارم كه يك انجمن سازي كه با جوملا يكپارچه اس مثل آگورا يا كونناي نسخه جديد رو بومي سازي كنيد ، بنظرم نياز باشه ، اين كامپوننت ها رو من حتي بصورت تجاري رو نديدم !
هم آگورا و هم كوننا نسخه قديمي فارسي گير مياد ولي آخرين نسخه رو نميدونم چرا كسي دنبال ترجمه ش نيست ...

متشكرم
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۱۲-۱۳۸۹, ۰۸:۴۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱۲-۱۳۸۹ ۰۸:۴۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: انجمن ساز
اين كار كار وقت گيري است و نياز به وقت آزاد يا كار تيمي دارد.البته ميتوان انجمن سازهاي ديگر مانند ماي بي بي و پي اچ بي بي و ... را با جوملا يكي كرد(توسط كامپوننت JFusion) كه از آدرس زير قابل دريافت ميباشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته نسخه سازگار با جوملا 1.6 اين كامپوننت محبوب جوملا بيش از يك يا دو ماه است كه در مرحله تست قرار دارد!!! Smile
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، مهدی بختیاری
۱۱-۱۲-۱۳۸۹, ۰۸:۵۰ صبح
ارسال: #3
يعني به عبارتي با يكي از انجمن سازهايي مثل ماي بي بي رو با جوملا پل ميزنه ؟ اونوقت از نظر امنيتي براي سايت مشكلي پيش نمياد .. براي ديتابيس چطور ؟
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

۱۱-۱۲-۱۳۸۹, ۰۹:۲۶ صبح
ارسال: #4
البته من هم در ابتدا زياد به اين مورد برخورد كردم كه در مورد امنيت زياد صحبت شده بود ولي راهكار اينه كه به صورت مرتب يك‌ آپ بگيريد.
نكته جالب اينه كه به همچين موردي هم برخورد نكردم كه كسي گزارش امنيتي بده البته هميشه ممكن است براي سايت يا انجمن مشكلي پيش بياد كه باز هم ممكن است روي سيستم ديگر تاثير داشته باشه.

اينطور كه مشخصه اين كامپوننت طرفداران و استفاده كنندگان زيادي دارد و به نظر من بهتر تست كنيد و اگر دوست داشتيد استفاده كنيد به سايت سازنده هميشه سر بزنيد تا از اخبار جديد اطلاع داشته باشيد.

در سايت هاي ايراني من هوز نديدم كه كسي گزارشي در اين مورد بده!
نظر شخصي من اينه كه در حقيقت با نصب اين افزونه سايت و انجمن شما يكي خواهد شد پس بايد مراقب آن باشيد و ريسك نكنيد.

ولي من خودم ترجيح دادم در پارس جوم اين كار رو انجام ندم!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان