زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول ریدایرکت
۸-۱۲-۱۳۸۹, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #1
ماژول ریدایرکت
سلام دوستان خسته نباشید
مخصوصا آقای گنجی عزیز

اخیرا من سیستم جوملا رو جایگزین مامبو کردم و چون انتقالش زمان میبرد جوملا رو در فولدر مجزائی نصب کردم و دیتابیس رو منتقل کردم و کامپوننتها و ماژولهای لازم رو هم نصب کردم اما فولدری که مامبو درش نصب بود و همه آدرس دهی های تبلیغاتی و مطالب سایت مطابق اون انجام گرفته فولدرfa بود که فولدر جدید که جوملا درش نصب رو ری نیم کردم به Fa اما یک معما و مشکلی که باقی مونده اینه که سیستم و قالب جدید یه صفحه ایندکس ورودی هم داره که در فولدر مجزای دیگه یی قرار گرفته یعنی به غیر از آدرس اصلی سایت، آدرس فولدر جوملا و آدرس فولدر ایندکس ورودی هم هست . از قبل روی سی پنل آدرس اصلی به آدرس فولدرfa ریدایرکت شده اما الان باید چیکار کرد؟
به نظرم رسید اگر یک ماژول ریدایرکت نصب کنم و در اون آدرس فولدر fa رو منتقل کنم به فولدر ایندکس ورودی مشکل حل میشه و بازدیدکننده ها از لینک موجود در صفحه ایندکس ورودی به آدرس فولدرfa میان و هیچ آدرس دهی و مطلبی هم مشکل پیدا نمیکنه!
حالا دوستان بفرمائید آیا این روش درست هست و مشکلی ایجاد نمیکنه و کلا باید این مشکل رو چجوری حل کنم؟
در این آدرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امکاناتی برای ریدایرکت هست و من یکی از کامپوننتها رو نصب کردم اما عمل نمیکنه. شاید باید از طریق ماژول خاصی منتشر بشه ! لطفا منو راهنمائی کنید.
کامپوننتی که نصب کردم اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس فعلی که جوملا درش نصب هست و همه لینکها و ادرس دهیها و تبلیغات بنابر این آدرس انجام شده دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس ایندکس ورودی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی متشکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱۲-۱۳۸۹, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #2
RE: ماژول ریدایرکت
با سلام
دوست عزیز چرا Redirect رو برنمیدارید و Configuration.php رو تنظیم کنید؟
اگر من درست متوجه شده باشم مشکل شما رو اصلا به چیز اضافه ای نیاز ندارید

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۸-۱۲-۱۳۸۹, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #3
براي انتقال از مامبو به جوملا ميتونيد مطالب زير را مطالعه كنيد.!
البته انگليسي است ولي كامل ترين مرجع براي اينكار است و اگر موفق به اينكار شديد نتيجه كار را براي ديگر دوستان نيز در يك مطلب اموزشي ارسال كنيد.!
چون روزانه 10 الي 12 ساعت سركار ميرم زياد وقت ندارم وگرنه در ترجمه به شما كمك ميكردم.

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Sir_Amin
۸-۱۲-۱۳۸۹, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #4
سلام آقا رضای عزیز
ممنون از جواب

مشکل من انتقال از مامبو به جوملا نیست!!!
مشکل بطور خلاصه اینه

تابحال آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بوده حالا یک صفحه ایندکس ورودی با این آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اضافه شده( یعنی بازدیدکننده باید ابتدا وارد این صفحه ورودی بشه و هر گزینه یی رو که مایل هست انتخاب کنه مثل سایت به زبان فارسی یا عربی و انگلیسی یا انجمن یا ...) حالا برای حفظ آدرس اصلی سایت و اضفه کردن این آدرس باید چیکار کرد؟

ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۱۲-۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز بسادگی میتونید از پنل هاستتون براحتی در قسمت Redirect تعیین کنید که کاربر به کجا انتقال داده بشه.

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۹-۱۲-۱۳۸۹, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #6
اگر در اينكار مشكل داشتيد اعلام كنيد تا دوستان براي شما انجام دهند البته بد نيست بگوييد كنترل پنل هاست شما چيست؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مهدی بختیاری ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان