زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر در رابطه با سایت
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #1
نظر در رابطه با سایت
سلام دوستان
خوشحال می شم نظراتتون رو در رابطه با کار اولم بدونمwww.varana.ir
و چکار کنم سرعتش بیاد بالاتر:
مرسی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: نظر در رابطه با سایت
سلام

برای کار اول که واقعا خوب بوده تبریک می گمRose

برای سیستمی که سایتتون داره، اگرم نمی خواید کتاب هارو آنلاین به فروش برسونید، می تونید از افزونه های مدیریت کتابخانه در جوملا استفاده کنید که خیلی امکانات بیش تری بهتون می دن و می تونید تنظیمات زیادی رو اعمال کنید، مثل این دو مورد که هر دوشون هم فارسی شدن:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در صفحه اصلی مخصوصا کتاب ها با نظم خوبی نمایش داده نمی شن، هم چنین توسط این کامپوننت ها وقتی مثلا نام و توضیحات کتاب و پارامترهای دیگه رو وارد می کنید، از نظر سئو هم کمک زیادی به سایتتون می شه. و خوب نحوه نمایش هم بهتر خواهد بود.

و بعد به نظرم نیازی نیست در هر قسمت در دو موقعیت چپ و راست و معرفی هر کتاب شماررو بدید، همین که شماره در فوتر و تماس با ما باشه کافیه، اگه می خواید همیشه جلوی چشم مشتریم باشه می تونید در یه موقعیت فیکس که همراه با اسکرول جابه جا بشه شماره تماس رو بزارید، مثلا می تونید از این مورد یا موارد مشابهش در انجمن استفاده کنید:

در مورد بالا رفتن سرعت هم اول این تاپیک رو ببینید که در همین مورد صحبت شده و من همین موارد مشابه در این تاپیک رو به شما پیشنهاد می کنم دوباره:

به غیر از استفاده از پلاگین ها شما هم حجم عکسهایی که استفاده کردید خیلی بالاس، مثلا هدرتون 362KB، و سنگین تر از همه عکس هایی که در قسمت کتاب های برگزیده نمایش داده می شه! مثلا 3.1MB و 2.7MB و ... و بدتر از همه عکس شورای معلمان 8.2MB که برای اون سایز و کلا وب خیلی خیلی زیاده، در اون سایز کوچیک هر عکس بین 20-50 کیلوبایت نباید بیش تر باشه.
شما بعد از اسکن یا عکس گرفتن یا هر عکسی که اصلا در اختیار دارید برای نمایشش در صفحه حتما قبلش باید حجمش رو پایین بیارید، من خودم از save for web خود فتوشاپ استفاده می کنم و کیفیت و رزولوشن مناسب رو انتخاب می کنم همون جا.

موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mal2moh ، memare-ahvaz
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #3
درود
سایت خیلی دیر لود میشه(تصاویر حجمشان زیاد است)
تصویری که در هدر سایت بکار بردین زیاد جالب نیست
این تبلیغاتی که در سمت چپ و راست بکار برده این خیلی زیاد است و چشم بیننده رو اذیت میکنه بهتره همه اون ها رو در قالب یک منو بزارید و برای تبلیغ آن هم می تونید از یک اسلاید شو استفاده کنید تا جزابیت بیشتری به سایت شما بدهد
یک هدر براتون طراحی کردم در پیوست ببینید خوشتون میاد
موفق و پیروز باشید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسط ali_gh8 ، mmb1363 ، memare-ahvaz
۵-۳-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ صبح
ارسال: #4
خوب شده
فقط همه چیز خیلی با فاصله است
۵-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #5
از نظرات مفیدتون یک دنیا ممنون.
من یک مشتری خیلی خاص دارم که چیدمان صفحه رو برای من روی کاغذ اوردن و دقیقا گفتن به همین صورت باشه حتی یک نقطه هم جابجا بشه . من حتی برای عکسهای بادی سایت یک اسلایدر ظریف و زیبا گذاشته بودم و متاسفانه دقیقا گفتن ما اینجوری می خوایم.
نظرات تکتکتون برام خیلی مفید بود و یک دنیا ممنون حتما در اولین فرصت البته با در نظر گرفتن نظر این مشتری خاص تمامش رو اعمال می کنم.
مرسی از لطفتون
۵-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #6
درود
تبریک میگم،به عنوان نخستین کار بد نیست
فقط سایه منوها زیاد جالب نیست(طوسی)،ترکیب رنگ یکی از ارکان اصلی برای یک طرح به شمار میاد
۵-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #7
ممنون از نظرت
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۵-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #8
بهتر بود منو های بالای سایت در وسط قرار می گرفتن
لطفا برای سپاس از گزینه Inloveتشکر Inloveدر زیر هر پست استفاده کنید تا پستها نامنظم نشوند
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mmb1363 ، Pourdaryaei
۶-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #9
مرسی ولی برای این کارها تغییر رنگ زیر منوها مگه نباید کدهای قالب رو تغییر بدیم.
من نمی دونم تو کدوم فایل و چه کدی رو.
خوشحال می شم راهنماییم کنید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان