زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همفكري اعضاي انجمن براي ساخت سيستم همايش
۳-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #1
همفكري اعضاي انجمن براي ساخت سيستم همايش
سلام
خسته نباشيد
دوستان من دارم براي يك همايش يك سايتي را طراحي مي كنم !
سايت تقريبا آماده است !
اما ...
من با آر اس تيكت پرو توانستم سيستمي را طراحي كنم كه كاربران بتوانند مقاله ارسال كنند ، مقاله به دست مدير برسد و در همان پروفايل خودشان كاربر وضعيت مقاله و جواب مقاله را ببينند
در اين سايت قرار بود هر مقاله به يك داور اختصاص داده شود !
اما اگر قرار باشد مثلا مقاله شماره 1 به داور شماره 100 و130 و 150 فرستاده شود بايد چيكار كرد ؟
يعني يك مقاله به 3 داور ارسال شود ،‌
پس اينظوري شد ، مقاله ارسال مي شود ، مدير دريافت مي كند و مدير هر مقاله اي را كه خواست به صورت رندمي بين 3 تا داور ارسال مي كند
با آر اس تيكت نمي شود
توجه :
1- کاربران مطلقا نباید با داوران در ارتباط باشند.
2- داوران نظر یکدیگر را نباید ببینند.

چون اين سيستم به طور پيش فرض هر مقاله را مي تواند فقط براي يك داور ارسال كند
بعد از كلي فكر و راهنمائي از اساتيد
راه حلي به ذهنم رسيد
استفاده از سيستم uddeim در كنار سيستم آر اس تيكت پرو
من اين سيستم را نصب كردم و گقتم مقاله اي كه به مدير ارسال مي شود ، مدير مقاله را دريافت
فاييل پيوست شده را دانلود و در سيستم uddeim بارگذاري كند ، و براي 3 داور مورد نظر خود بفرستد
خوب تا به اينجا كمي از مشكل حل شده است
با اين سيستم مدير مي تواند همزمان 3 داور را انتخاب كند و براي آنها مقاله را بفرستد
خوب قصد من اين است كه تمام سايت پويا شود و تا انجائي كه امكان دارد مدير دستي كار نكند
معمولا كساني كه به عنوان مدير سايت فعاليت مي كنند زياد وارد نيستند ،
اما الان يك تيكه كار دستي شده است

........... در ادامه ...
داور در پروافيل خود مقاله را دريافت مي كند
بررسي مي كند و مجدد از همان طريق متن و يا فايل مورد نظر خود را براي داور مي فرستد !
و داور نيز آن را در پروفايل كاربر قرار مي دهد !

اما چند مسئله اينجاست :
كه بايد بررسي بشود !
1 - در اين سيستم هنگامي كه داور مي خواهد جواب را بفرستد بايد چه روش پياده شود كه داور نتواند كاربر انتخاب كند ! ؟
2 - اگر بشود در همان سيستم uddeim چند فيلد اضافه كرد به عنوان فرم نظر داوران ، بسيار مناسب مي شود ، به هر حال بايد داور يك فرم داوري نيز داشته باشد ؟
3- آيا مي شود اين سيستم را (uddeim) را با سيستم آر اس تيكت اداغام كرد ، يعني كه داور مجبور نشود مقاله را دانلود و متن را كپي كند و مجدد در سيستم uddeim بارگذاري كند
و چند مسئله ديگر

-----------------------------------------------
اين مسئله بسيار مهم است !
و انشاالله همه عزيزان با تلاش هم ديگر بتوانيم يك سيستم مناسب طراحي كنيم !
آيا كسي سيستم پيغام خصوصي مثل uddeim مي شناسد ، كه بهتر از اين باشد و بتواند امكانات بيشتر بدهد و...
منتظر نظر تمامي دوستان هستم !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان