زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل آدرس لینک ها
۳۰-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #1
مشکل آدرس لینک ها
سلام
من وقتی مطالب سایتم رو سرچ میکنم تو گوگل میاد بالا.مثل شهدای پایگاه.خب اینجا اسامی شهدا میاد بعد نمیدونم چرا وقتی روش کلیک میکنم سایت ناقص میاد بالا.
عکسش رو براتون گذاشتم دور اون جایی رو که خط کشیدم اونها اضافی ان وقتی برشون میدارم سایت درست میشه به نظر شما مشکل از کجاست؟سئو سایت هم تنظیمه

اینم یه نمونه از لینک ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فکر میکنم مشکل از اینهinstallation/index.php
اینو که حذف میکنم سایت درست میاد بالا    
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل آدرس لینک ها
دوست گرامی دلیل این مطلب به خاطر این هستش که اطلاعاتی که از سایت شما در جستجوگر گوگل ذخیره شده برای قبل تر بوده استEyesStop و چون شما به تازگی مطالب سایت تون رو سئو کردید جستجوگر گوگل مطالب سئو جدید رو نخونده....Macho
بهتر هستش با اکانت جی میل خودتون به سایت وب مستر گوگل Bravoبرید و در اونجا آدرس سایت خودتون رو به همراه لینک نقشه سایت تون رو (که برای نقشه سایت می تونید از کامپوننت xmap استفاده کنید. توی انجمن موجود هستشOk) بدید.
آموزش گوگل وب مستر توی انجمن موجود هستش
موفق و موید باشیدRose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان