زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه های مرتبط با لیچ کردن سایت
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #1
درخواست افزونه های مرتبط با لیچ کردن سایت
با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران محترمRose

راستش من می خوام یه سایت جوملایی مثل سایت رپیدباز و یا سایتهای مشابه که برای لیچ کردن فایل ها هستش بزنم....
توی جتسجوهای که کردم اسکرپیت های رایگان در این زمینه هستش ولی من می خوام این مطلب رو توی جوملا داشته باشم

حالا از دوستان صاحب نظر Bravoمی خوام منو راهنمایی کن. در مورد اینکه من الان یه سایت جوملا دارم چطوری می تونم اکانت های سایت های شیرینگ مثل فایل سونیک و مگااپلود و ... رو به سایتم اضافه کنمMacho. تا وقتی کاربری که در سایت ثبت نام کرده و هزینه ای رو پرداخت کرده بتونه با دادن لینک مستقیم از سایت شیرینگ خودش بتونه با کمک افزونه ای Eyesکه توی سایت هستش اون رو از سایت مربوطه دانلود کرده و در پوشه کاربری شخص مورد نظر قرار بده.

به طور خلاصه می خوام امکانات سایت رپیدلیچ یا رپید باز رو توی جوملا داشته باشم و کاربران بتونن از اون استفاده کنن.....
با تشکرRose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه های مرتبط با لیچ کردن سایت
همچنین اسکریپتهایی من قبلا دیدم هم رایگان هست هم تجاری ولی مسئله اساسی پهنای باندیه که استفاده میشه ، نود درصد هاستینگها اگر بفهمن همچنین اسکریپتی رو روی سایتت نصب کردی ساسپندت میکنن .
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mking
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #3
نه مشکل با اون نیست.BlushRose

مشکل اساسی من این که الان نمی دونم چطور می تونم این مطالب رو توی جوملا استفاده کنمEyesMacho

یعنی توی سایت جوملایی بتونم با استفاده از یک افزونه ای نام کاربری و رمز عبور در سایت شیرینگ رو بدم. (این افزونه می تونه یک پلاگین فعال باشه)
کاربران سایت طبق دسترسی خودشون یه لینک رو توی یک کادر وارد می کنند . بعد باید یه افزونه تشخیص بده این لینک مرتبط با کدوم افزونه و یا کدوم سایت شیرینگ هست و مستقیم بره فایل رو دانلود کنه و در کاربری اون شخص پیوست کنه

الان اصلا نمی دونم از چه افزونه ای می تونم توی این زمینه استفاده کنمQuiet

با تشکرRose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #4
من که نفهمیدم منظورتو ! مگه نمیخای سایتی مثل رپیدباز داشته باشی که مثلا لینک فایل سونیک رو میدی بهش تا 24 ساعت برات لینک رو مستقیم میکنه و میتونی راحت دانلود کنی ؟

همچنین پلاگینی برای جوملا وجود نداره ، یعنی مطمئن نیستم باشه . اسکریپت جداست
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mking
۳۰-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #5
خب مشکل اینجاست که اسکریپت های که هستند هم به صورت معمولی می باشند.
من می خواستم سایت رپیدباز رو توی جوملا داشته باشم.

اگر لینک دانلود اسکریپت که مثل سایت رپیدباز دارید ممنون می شم به من هم بدین....Rose
-----------------------------
به عنوان مثال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک پک کامل از اسکریپت رپیدلیچ رو گذاشته ولی همون طور که در سایت می بینید به صورت شخصی هستش یعنی اگر بخواهیم اون رو توی سایت فعال کنم اون موقع همه می تونن لینک های خودشون رو به راحتی مستقیم کننSmileDrink

به خاطر این می خواستم رو جوملا داشته باشم که بتونم توی بخش کاربری اون و همین طور تغییرات در قالب و منو های اون راحت تر باشم.

با تشکر Rose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
۳۱-۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ صبح
ارسال: #6
البته میتوان اسکریپت ها رو به کامپوننت تبدیل کرد ولی باید با یکی از برنامه نویسان جوملا مشورت کنی.
میتونید با اقای وحید حاجی پور از برنامه نویسان جوملا در این مورد مشورت کنید.البته نمیدونم هزینه اش چقدر میشه
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان