زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم ثبت نام کاربر جدید
۲۷-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #1
عدم ثبت نام کاربر جدید
سلام
نمیدونم چرا کسی که تو سایت ثبت نام میکنه نمیتونه وارد حساب کاربریش شه.وپیغام ارور میده. دوستان لطفا راهنمایی کنند.اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #11
RE: عدم ثبت نام کاربر جدید
یه تستی کنید شاید جواب بده چون برای منم پیش آمده بود حل شد به تنظیمات کلی برید و گزینه بهینه برای موتور های جستجو رو خاموش کنید ببینید مشکلتون حل میشهJoomla 1.5
امضاء mandoor
دستانی که کمک می کنند پاک تر از دستانی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.
کوروش کبیر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۱-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #12
درود
در تنظیمات کلی سایت و ماژول ورود همونطور که دوستان گفتند تنظیمات ssl یا همون کدگذاری اطلاعات رو روی خیر بگذارید.
اگر باز هم حل نشد با مدیر سرور تماس بگیرید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #13
با سلام وتشکر از دوستان
تمام مراحلی رو که گفتید من انجام دادم ولی بی فایده بود.من با مدیر سرور هم تماس گرفتم این جوابشه.
{ا سلام پروتکل ssl فقط برای directadmin هست و برای سایت خودتون ، خودتون تصمیم میگیرید که ssl داشته باشید یا خیر}
به خدا دیگه نمیدونم چکار کنم.ssl سایت به کل خاموشه چون به محض فعال سازی سایت کلا از کار میفته.قبلا امتحان کردم.
با این وجود نمیدونم چکار کنم.
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان