زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه آموزش لايت باكس كردن يا پاپ آپ
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #1
Video آموزش لايت باكس كردن يا پاپ آپ
با سلام و خسته نباشيد خدمت همه عزيزان !
مدتي پيش به فكر رسيد براي سايت خودم به جاي اينكه كاربر پشت سر هم صفحه باز كند !‌در همان صفحه اصلي به صورت پاپ آپ صفحه برايش باز بشود

وارد سايت بشويد :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بر فرض مثال بر روي تب خدمات ناكسو يا اطلاعات هاست برويد و روي يكي از عكس ها كليك كنيد
بعد از كلي جستجو ، و هم فكري چند تن از عزيزان ، مخصوصا آقا گنجي به جواب خود رسيدم !

ويرايشگر JCE
اين ويرايشگر در خودش يك پلاگين دارد به نام مديا باكس كه با فعال كردن آن مي توانيد اين كار را انجام بدهيد !
من در فايل پيوست اين كامپوننت را به همراه پلاگين هاي مربوطه اش براي دانلود شما عزيزان قرار داده ام .

شما فايل پيوست شده را دانلود مي كنيد
بعد از نصب به مديريت پلاگين ها برويد و اگر پلاگين System - JCE MediaBox فعال نبود آن را فعال كنيد ( به طور پيش فرض فعال است )
بعد به تنظيمات كلي جوملا برويد ،‌ويرايشگر خود را بر روي JCE قرار بدهيد
حالا مي خواهيد يك مطب اضافه كنيد
حالا هر قسمتي را كه مي خواهيد به صورت پاپ آپ نشان دهد انتخاب كنيد
بر فرض مثال من يك عكس را انتخاب مي كنم ،‌يعني وقتي روي عكس كليك مي كند صفحه پاپ آپ باز شود
روي عكس كليك راست مي كنم و گزينه insert /edit link را انتخاب مي كنم همانند تصوير

بعد از كليك بر روي اين گزينه صفحه زير براي شما باز مي شود

شما مي توانيد از همينجا عكس موزد نظر خود را به منو ،‌مطلب ، تماس ها و يا حتي وب لينك ها ارتباط دهيد ، اگر هم نخواستيد مي توانيد لينك مورد نظر خود را در قسمت آدرس سايت قرار دهيد !
اين قسمت دو زبانه دارد به نام LINK و ADVANCED شما بعد از تنظيمات زبانه لينك به زبنه دوم مي رويد صفحه اي مانند صفحه زير براي شما نمايش داده مي شود

در اين قسمت شما از طريق Class List مي توانيد با انتخاب گزينه jcepopup براي خود يك صفحه پاپ آپ بسازيد

اگر مشكلي داشتيد در همين تايپيك اعلام كنيد !
موفق و پيروز و سربلند باشيد

فایل‌(های) پیوست شده
com_jce_2019.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 77
اندازه 1.32 مگابایت

امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، mahan ، mal2moh ، صدرا حسابی ، moas
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: آموزش لايت باكس كردن يا پاپ آپ
خیلی عالی بود
آیا در افزونه ck هم این گزینه هست ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #3
RE: آموزش لايت باكس كردن يا پاپ آپ
میتونید تست کنید ولی فکر میکنم موجود نباشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان