زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال کردن گزینه های پرینت، ایمیل، تعداد بازدیدکننده و...
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #1
غیر فعال کردن گزینه های پرینت، ایمیل، تعداد بازدیدکننده و...
من از جوملا 2.5 استفاده میکنم. در صفحه درج هر مطلب یک سری گزینه برای فعال/غیرفعال کردن دکمه پرینت، بازدیدکننده، ایمیل و ... وجود داره که روی حالت استفاده از تنظیمات عمومی قرار گرفته. من وقتی این گزینه ها را روی خیر تغییر میدم باز هم این گزینه ها غیر فعال نمیشن. چطور میتونم این گزینه ها را برای همه مطالب غیر فعال کنم؟ و چرا با غیر فعال کردن باز هم نمایش داده میشن؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: غیر فعال کردن گزینه های پرینت، ایمیل، تعداد بازدیدکننده و...
سلام
دوست عزیز تو صفحه مدیریت مطالب روی انتخاب ها کلیک کن و سپس در صفحه باز شده روی زبانه مطالب برو و تنظیمات دلخواه خود را انجام بده
یا علی
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۱۹-۸-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #3
RE: غیر فعال کردن گزینه های پرینت، ایمیل، تعداد بازدیدکننده و...
البته خودتون درست انجام دادید و آقا نوید هم درست راهنمایی کردند و اینکه چرا با غیر فعال کردن گزینه ها هنوز فعالا به احتمال خیلی زیاد از کش جوملا است که خالیش کنید درست میشه
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان