زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد جدی و مهم
۱-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #1
Information پیشنهاد جدی و مهم
درورد

چند وقتی هست که مشاهده میکنم بعضی افراد درخواست اطلاعات دسترسی به هاست دیگران میکنند برای رفع مشکل بعضی از کاربران پارس جوم
وظیفه خودم دونستم اینو به صورت عمومی بازگو کنم

دوستان عزیز،برادران من ؛
اطلاعات دسترسی سایتتون رو به غیر از مدیران به هیچکس ندهید،اگر هم خواستید بدید قبلش 1 استعلام از فرد مورد نظر از مدیران دریافت کنید که ببینید فرد مورد نظر صلاحیت داره یا خیر.....

منظور بنده فرد خاصی نیست

برای هرکاری قبلش از مدیران استعلام کنید(مشورت بگیرید)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ehsansabet ، Pourdaryaei ، محمدسلیمانی ، صابرمحمدی ، Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، شاهین سمیع عادل ، gogerd ، Mojtaba Pordel
۱-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: پیشنهاد جدی و مهم
سلام!

به نظر بنده هم، همیشه اول تا جای ممکن خودتون سعی کنید مشکل رو حل کنید، مگر در مواردی که واقعا امکان راهنمایی بدون داشتن دسترسی نیست!
مثلا یه جا بود که مشکل تو قسمت مدیریت بود ، خب من تا دسترسی نداشته باشم ، نمیتونم کمکی بکنم ، حتی اگر اسکرین شات هم بزاره خیلی سخت میشه مشکل رو حل کرد! بعضی مواقع لازمه، ولی خب احتیاط شرط عقله!

در ضمن هر وقت هم دسترسی میدید ، سعی کنید دسترسی موقت باشه ، یعنی بلافاصله بعد از اینکه مشکل حل شد ، دسترسی رو محدود کنید و یا برای هاست پسوورد رو بعد از حل مشکل تغییر بدین.

البته همونطور که آقا مهدی گفتن ، قصد توهین به هیچکسی نیست، فقط بحث امنیته ، که خدایی نکرده بعدا با مشکل مواجه نشید.

ممنون از توجه
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط memare-ahvaz ، Pourdaryaei ، محمدسلیمانی ، صابرمحمدی ، Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی ، شاهین سمیع عادل ، gogerd ، Mojtaba Pordel
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان