زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست فارسی سازی قالب - استراری
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ صبح
ارسال: #1
درخواست فارسی سازی قالب - استراری
سلام. وقت بخیر.
من با آرتیستر 3.0 قالب زیر را طراحی کردم.
با استفاده از برنامه Enterprise مشکل فارسی سازی تا حدودی حل شد ولی منو اصلی تغییر نکرد. لطفا بررسی کنید و بگید چطوری مشکل را حل کنم.
دانلود قالب فارسی شده دارای مشکل
avacompanybolu.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 745.82 کیلوبایت

لطفا بعد از برطرف شدن مشکل اگر ممکنه ماژول جستجو در انتهای منو سمت چپ اضافه نمایید.
امضاء sesharifian
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست فارسی سازی قالب - استراری
با ارتیستر 3.0 به بالا میتوانید در هنگام طراحی قالب rtl هم بسازید و بد نیست کمی رو تنظیماتش وقت بزارید.
اگر دمو انلاین بزارید دوستان بهتر میتونند کمکتون کنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط aaamin ، ehsansabet
۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #3
(۲۸-۱-۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ارتیستر 3.0 به بالا میتوانید در هنگام طراحی قالب rtl هم بسازید و بد نیست کمی رو تنظیماتش وقت بزارید.
اگر دمو انلاین بزارید دوستان بهتر میتونند کمکتون کنند.

سلام دوست عزیز من تمام قسمت های آرتیستر را بررسی کردم ام گزینه ای درباره تغییر موقعیت left به right پیدا نکردم. لطفا اگر ممکنه آدرس دقیقش رو بگید.
در مورد دموی آنلاین ، تا زمان انتقال سایت به سرور جدید دموی آنلاین مقدور نیست. لطفا فایل ضمیمه را در لوکال بررسی کنید.
امضاء sesharifian
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #4
سلام!
حتی با آرتیستر 2 هم من تا حدودی راست چین کردم قالب رو!
مثلا یه نمونه تنظیماتش تو ایت قسمت بود :
Articles -> Text Formating
تو اون قسمت هم که میتونید مثل خیلی از نرم افزار ها متن رو راست چین و چپ چین و ... بکنید.

ویا در قسمت منو ها برای راست چین کردن من در آرتیستر 2 من به این قسمت میرفتم :
Menu -> Menu Styles -> Styling
بازهم مثل قسمت بالا میتونید جای منو ها رو راست ، چپ و یا مرکز یزارید.

فقط لازمه تنظیمات رو یک به یک و با دقت نگاه کنید، مثلا من برای تنظیم راست چین کردن H1 تا H5 یک مسیر نسبتا زیاد رو 5 بار پشت سر هم میرفتم. پس دقت فراموش نشود!
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان