زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب برای سایت آکادمی
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #1
قالب برای سایت آکادمی
من قصد راه اندازی آکادمی مجازی زبان انگلیسی دارم می خواستم یک قالب مناسب این جور سایت برای جوملا معرفی کنید . می خوام واقعا طرف را جذب کند . اگر هم تجاری هست نامشو ذکر کنید ممنون شما میشم

ضمنا من یک قالب دارم که HTML
است می خوام بدونم اگر تبدیل به جوملا شود همانند قالب و مطالبش هم هست یعنی مانند بسته نصبی میشود

می خواستم هزینش هم از مدیران سایت سوال کنم که تبدیل به قالب جوملا و فارسی شود و اگر انجام میدهند یک شماره همراهی یا ایمیل ذکر کنند لینک قالبی هم که می خام اینجا میزارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #2
RE: قالب برای سایت آکادمی
سلام. وقت بخیر.
در خصوص قالب موارد مختلفی وجود داره واسه دانلود و واسه آماده سازی آن می توانید از بچه های انجمن کمک بگیرید.
اما طراحی قالب یک مقوله جداگانه است از لحاظ زمان و هزینه موارد متفاوتی وجود دارد.
اما استفاده از قالب های آماده شده که قبلا سفارش داده شده و آماده سازی آن برای کار شما پیشنهاد من است.
من چندین قالب که قبلا در این خصوص دارم اگر خواستین با شماره داخل امضاء تماس بگیرید با هم درباره اون صحبت می کنیم.

در خصوص مطالب شما باید بعد آماده شدن سایت مطالب قرار دهید ولی اگر سایت مال خود شما باشد شما بعد تغییر قالب فقط باید تنظیمات آنرا انجام دهید.
امضاء sesharifian
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۱-۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: قالب برای سایت آکادمی
برای تبدیل قالب html به جوملا و یا طراحی قالب میتونید با اقای عمرانی تماس بگیرید البته اگر مایل به سفارش به پارس جوم هستید.شماره ایشون در صفحه اول سایت پارس جوم و در انتهای صفحه موجود است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان