زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه اموزش برای ساخت انجمن با mybbبرای جوملا می خوام
۹-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ عصر
ارسال: #1
Thumbs Up یه اموزش برای ساخت انجمن با mybbبرای جوملا می خوام
با سلام و خحسته نباشید خدمت همه یدوستان غزیز امیدوارم که حال همهگی شما خوب باشه
من تا به امروز برای انجمن سایت از ،انجمن ساز کیوننا برای تالار سایت استفاده می کردم
بنا به توصیه هایی که اقای گنجی چندی پیش برای تغییر تالار به هم دادند و با قابلیتهایی که انجمن mybb داره تصمیم گرفتم تالار سایت رو با mybb راهندازی کنم
از شما دوستان راهنمایی می خوام که برای ست کردن mybbb با جوملا باید چه کاری انجام بدم و از چه ماژول و پلاگینی باید استفاده کنم تا اخرین ارسالهای انجمن رو مثل پارس جوم بتونم توی سایت هم نشون بدم
ایا وقتی کاربری توی انجمن mybb ثبت نام می کنه توی جوملا هم ثبت می شه؟
و ایا باید mybb رو اول جدا نصب کنم و بعدش شروع به هماهنگ کردن اون با جوملا بکنم؟
دوستان راهنمایی کنید تا انجمن سایتم رو سریع عوض کنم
ممنون از همه یدوستان
امضاء سجاد ابراهیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: یه اموزش برای ساخت انجمن با mybbبرای جوملا می خوام
مای بی بی یک اسکریپت جداست و کلا ربطی به جوملا نداره ، یعنی کاربران شما باید یا دوباره توی انجمن ثبت نام کنند یا اینکه بین دیتا بیستون پل بزنید ، برای پل زدن بین دیتا بیس هم چندتا افزونه هست .
بنظر من کیوننا به اندازه کافی برای یه سایت با کاربر متوسط عالی هست و نیازی به تغییر انجمن ندارید ، بالاخره فکر نمیکنم کاربراتون امکانات بیشتری از سایت جوملاجهانی یا خود کیوننا لازم داشته باشن ...
به هر حال ، برای اینکه بتونید آخرین ارسالها رو هم توی سایت نمایش بدید باز افزونه های خاصی هست . البته پارس جوم از خوراک RSS استفاده کرده ، میای فید انجمن رو میگیری و به فیدخوان توی سایتت میدی تو موقعیت ماژول نمایش بده.

اگر پل زده باشی ( یکی از ثبت نامها رو باید ببندی ، یا جوملا یا انجمن ) بعد وقتی کاربری توی یکی از این جاها عضو بشه توی دیتابیس اون یکی هم ثبت میشه

اول باید انجمن رو نصب کنی تا بتونی تنظیماتش رو انجام داد
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۹-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #3
با تشکر از آقای پوردریایی
برای ارتباط و پل زدن دیتابیس ها قبلا افزونه معرفی شده و رایگان هم هست.میتونید از JFusion استفاده کنید.

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #4
شاید این ماژول هم بدردتون خورد ....

امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #5
سلام
یه بحث های مختصری تو این لینک شده
ببین

اگه اموزش خوب و کامل بخوای باید به سایت پشتیبان سری بزنی.

موفق و پیروز و سربلند باشید
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان