زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت ارسال ایمیل در تایم های مختلف
۲۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ صبح
ارسال: #1
کامپوننت ارسال ایمیل در تایم های مختلف
سلام
عید بر همگان مبارک !
دوستان من به دنبال یک سیستم یا کامپوونتی هستم که بتواند برای کاربر تازه شوده در سایت به صورت اتوماتیک در چند تایم زمانی ایمیل ارسال کند !

منظورم این است که : زمانی که من در سایت عضو شدم ! همان دفعه اول یک بار برای من ایمیل بفرستد ، ( ایمیل خوش آمد گوئی ) ، که به طور پیش فرض جوملا این را دارد ، اما ... بعد شم خواهم چند روز بعد مثلا 3 روز بعد به صورت اتوماتیک دوباره یک پیغام برای کاربر بفرستد و و بعد م یخواهم برای بار سوم مثلا 10 رو بعد از ثبت نام دوباره این کار انجام بشود !

اگر امکان دارد راهنمائی ام کنید !
خیلی نیاز دارم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #11
RE: کامپوننت ارسال ایمیل در تایم های مختلف
RSMail رو چک کن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، rezaetemadi
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #12
RE: کامپوننت ارسال ایمیل در تایم های مختلف
دوستان من برای این مسئله پیگیری های زیادی انجام دادم !

در انجمن جومینا هم تایپیک زدم
لینک تایپیک :

یکی از دوستان چنین نظری داد :

نقل قول: با AcyMailing میشه این کارو کرد زمانبندیم می تونی بکنی باید قیلطر و اکشنو اینجور حرفا تعریف بکنی من تو سایتم دارم استفاده میکنم. اما یکم پیچیده است. یه راه راحت تریم وجود داره از سرویسهای ارسال ایمیل مثل ایمیل چمپ استفاده کنی می تونی فیلدها رو تعریف کنی بعد یه کد بهت میده کپی می کنی تو سایتت می زاری بعد هر تنظیمی خواهستی انجام بدی تو ناحیه کاربری همون خدمات دهنده می تونی انجام بدی مثلا هر کی ثبت نام کرد ایمیل تشکر بعد سه روز دیگه ایمیل x بعد یه هفته دیگه ایمیل z ارسال بشه

لیست بعضی از این خدمات دهندگان به ترتیب بهترین

icontact.com
AWEBER.COM
mailchimp.com
نظر دوستان چیست ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان