زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل صفحه اینترو من
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #1
مشکل صفحه اینترو من
سلام دوستان تو این فایلی که پیوست کردم یک صفحه اینترو است.
من میخوام تو این صفحه کلمه ی ((((صلوات خاصه حضرت رضاعلیه‌السلام ))) را بردارم
شما این صفحه رو نگاه کنید متوجه منظور من میشین.
لطفا راهنماییم کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
public_html.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 41
اندازه 75.37 کیلوبایت

امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #31
RE: مشکل صفحه اینترو من
اول همه فایل های مربوط به صفحه اینترو رو به پوشه ای به نام home انتقال بده و کد زیر رو به آخر فایل htaccesss. اضافه کن
# This allows you to redirect index.html to a specific subfolder
Redirect /index.html http://ktz-co.com/home/

(۲۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ عصر)mehdirazi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این فایل htacces من
بگید اون فایل رو کجا قرار بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بالاخره نفهمیدم
باید فایل هارو جابجا بکنم یا نه؟؟
لطفا بگید چیکار کنم
این فایل مربوط به جوملاست باید فایل موجود در هاست رو ارسال کنی (تو صفحه اصلی هاست داخل پوشه www نیست)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، ehsansabet
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ صبح
ارسال: #32
(۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ صبح)ehsansabet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادرس صفحه جوملا را باید همراه با index.php وارد کنید !

آقا رضا فکر کنم بنده خدا اینکارو کرده بود ولی جواب نداده بود. بعد آقا مجید گفت که اون خط ... رو به فایل htaccess.txt اضافه کنه. ولی نگفته بود کجاش. من روی لوکال تست کردم جواب نگرفتم برای همین هیچی نگفتم تا خود آقا مجید بیاد بگه چیکار کنه .

وقتی تاپیک طولانی میشه این اشتباهات پیش میاد.
با تشکر از شما
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط publichtml ، محمدرضا بهارلو ، صدرا حسابی
۳۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ صبح
ارسال: #33
اگه خواستي ميتوني دسترسي بدي مشكل و حل كنم چون بطور كامل تو تاپتيك توضيح دادم و خودم هم چك كردم مشكلي نداشت و كار ميكنه37102
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji ، ehsansabet ، mahdi71
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #34
سلام. دوست عزیز من از این روش دارم استفاده می کنم. صحبت های تمام دوستان خوندم و تمامی این روش هارو قبلا چک کردم و اکثر پیچیدس واسه همین یک راه حل ساده خودم اختراع کردم.
طبق صحبت دوست عزیزم آقا رضا و تجربه کار با اکثر سیستم های میزبانی بطور پیش فرض در صورتی که دوتا فایل index.php و index.html در کنار هم باشند سیستم فایل index.html میخونه. تا اینجا که هیچ مشکلی نیست.
در خصوص تصاویر و سایر الحاقات شما یک پوشه به نام images-1 بساز و تمام تصاویر داخل تو انتقال بده بعد فایل index.html از روی این پوشه بساز.
بعد با خیال راحت تو پوشه www یا همون public_html منتقل کن با این روش می تونی به مرور دو تا سایت مستقل اما بر روی یک دامنه داشته باشی چون از این طریق می تونی با خیال راحت صفحه اینترو توسعه بدی بدون اینکه هاست شلوغ بشه یا تداخل اسمی بین فایلها پیش بیاد.

فایل زیر رو دانلود کن تو پوشه www یا همون public_html منتقل کن.
intro.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 15
اندازه 730.24 کیلوبایت

نمونه آنلاین از صحبتهام
صفحه اینترو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه اصلی سایت که فعلا غیر فعالش کردم
امضاء sesharifian

طراحی وب سایت | طراحی قالب اختصاصی | بهینه سازی وب سایت | میزبانی وب سایت
موبایل: 09123904763 | ایمیل: avacompany.ir@gmail.com
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان