زمان کنونی: ۲۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بـــــــه نـــــــظـــــر شـــما یه Cms خــــوب چه امکاناتی باید داشته باشد ؟؟
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #1
امضاء razie
طراحی سایت
فروش هاست و دامنه
فروش سامانه پیامک ایران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #2
RE: بـــــــه نـــــــظـــــر شـــما یه Cms خــــوب چه امکاناتی باید داشته باشد ؟؟
بستگی به استفادتون داره;به نطر من قابلیت انعطاف بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #3
RE: بـــــــه نـــــــظـــــر شـــما یه Cms خــــوب چه امکاناتی باید داشته باشد ؟؟
یه cms خوب باید:

- کارا باشه
- امن باشه
- امکانات داینامیک داشته باشه
- ساپورت مناسب داشته باشه
- یادگیر ی راحتی داشته باشه
- به روز باشه
- امکان نصب روی هر هاستی رو داشته باشه
- چند زبانه باشه
- امکان آموزش داشته باشه
- یه انجمن خوب مثل پارس جوم داشته باشه
- رایگان باشه( مخصوصا ایران)
- و...
موفق باشید
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، farjadp ، شاهین سمیع عادل ، razie
۲۷-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #4
نمیشه دقیق گفت که cms خوب (برنامه های مدیریت محتوا) چه معیارهایی رو باید داشته باشنه
و ما باید مطابق خواسته خودمون از بین اونها یکی رو انتخاب کنند میشه گفت هیچ برنامه ای کامل نیست که اگه اینطور بود یک cms واحد به وجود می امد و بقیه حذف میشدند

ولی کاملترنشون از نظر سادگی و قدرت همین جوملا و ورد پرس هست
ولی cms هایی مثل فلش واقعا زیبا هستند و پرتال ها که بیشتر برای دانشگاه ها استفاده میشن
و پیشنهادم به همه وب مسترهای عزیز اینه که در حد آشنایی هم شده باهاشون کار کنند
ولی هیچکوم جای جوملا رو نمیگیره چون از نظر افزونه ها غنی انعطاف پذیر و ضما رایگان بودن از نظر امنیت هم چیزی کم نداره
از اینجا میتونید انواع cms ها رو ببینید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، صابرمحمدی ، publichtml ، Reza Ganji ، shahnaz ، ابوالفضل حیدری ، شاهین سمیع عادل ، razie
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #5
درود
يادم يه زماني 80% اسكريپت هايسايت هايي مثل p30vel يا اسكريپت.com رو دانلود و نصب و تست كرده بودم. يه عالمه cms نصب كرده و تست كرده بودم و بعد از سپري كردن دوسال گشت و گذار در مجموع مذكور به جوملا رسيدم.
توصيه من به كسايي كه بطور كاملاً اتفاقي اين پست رو با سرچ ياا وبگردي ميبينن و مايل به شروع فعاليت در زمينه راه اندازي وبسايت هستند جوملا هست.
به هيچ وجه حتي در ابتدايي ترين سطح تخصص مديرسايت راه اندازي شده با جوملا نميشه اون رو با چيز ديگري مقايسه كرد.
اگر تبهر و تخصص شما بيشتر بشه كه ديگه هيچ.
وقت خودتون رو با كلنجار رفتن با ساير اسكريپت ها هدر ندين. جوملا مثل درياست:
* ميشه كنارش نشست و از ديدنش لذت برد
* ميشه در اون شنا كرد و كيف كرد
* ميشه در اون قايق سواري كرد و تفريح كرد
* ميشه از اون ماهي گرفت و سير شد
* ميشه از اون مرواريد گرفت و پولدار شد
* يا ميشه از اون نفت استخراج كرد و ميلياردر شد
پس هرچه تواناتر باشي موفق تريري، جوملا محدوديت نداره
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط publichtml ، Pourdaryaei ، farjadp ، محمدسلیمانی ، razie ، شاهین سمیع عادل
۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #6
با درود
همونطور که اطلاع دارید بنده تا حدودی به زبان MVC.Net تسلط دارم... (با اجازتون مدرس این دوره هستم و تا حالا دو تا کتاب در بازار عرضه کردم) پس قاعدتاً باید خیلی به محصولات مایکروسافت و امثال اون عشق بورزم و طبیعتاً با DotNetNuke سایت طراحی و راه اندازی کنم...
ولی Blush ....
تا حالا نه تنها یک سایت هم با دات نت نیوک راه اندازی نکردم بلکه یادم نمیاد بیشتر از دو یا سه بار فقط برای سرگرمی و تست چند ماژول ، این سیستم را روی لوکال نصب کرده باشم!!!!
فقط میتونم بگم جوملا معنای واقعی سایت رو برام میده.. راه اندازی سایت با جوملا برام خیلی لذت بخشه
با جوملا میشه هرکاری کرد....
البته فقط یه پیشنهاد : اگر میخواهید یک وبلاگ شخصی راه اندازی کنید ورد پرس بهتر از جوملا عمل میکنه. مثلاً بنده تمام سایت ها رو با جوملا راه اندازی می کنم ولی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم چون تقریباً وبلاگ مانند هست با وردپرس راه اندازی کردم....

ببخشید زیاد حرف زدم

موفق باشید
مرتضی پورمحمد
بدرود
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، ابوالفضل حیدری ، Reza Ganji ، محمدسلیمانی ، صدرا حسابی ، razie ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان