زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ماژول درختی moscmenutree روی هاست
۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #1
مشکل با ماژول درختی moscmenutree روی هاست
سلام
من از ماژول moscmenutree167.zi برای منو درختی استفاده کردم.مشکلی که برام پیش آمده این است که وقتی مطلب جدیدی را اضافه می کنم و دقیقا بخش و مجموعه ای که داخل ماژول شماره آن بخش و مجموعه را وارد کرده ام را به مطلبم اختصاص می دهم روی هاست مطلبم نمایش داده نمی شود و لی روی لوکال نمایش داده میشود.مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟
در ضمن من 6 مطلب دارم ولی فقط 3 تا را نمایش میدهد.
ممنون از راهنماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با ماژول درختی moscmenutree روی هاست
دمو قرار دهید لطفا.
من دقیق متوجه نشدم ولی شما باید بعد از ایجاد مطالب در منوی اصلی یا منویی که به ماژول درختی معرفی کردید منوهاتون رو بسازید.این ماژول خودش از اون منو میخونه !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل با ماژول درختی moscmenutree روی هاست
دوست عزیز شما برای این مطلب سه تایپک ایجاد کرده اید همونطور که قبلا بهتون توضیح دادیم این کار باعث سردر گمی کاربران دیگه میشه و ضمنا هم شما هم دوستانی که راهنمایی میکنند بایدازاول همه چیز توضیح داده بشه
لطفا به قوانین احترام بگذارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان