زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
و همچنان........منو ساز آبشاری
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #1
و همچنان........منو ساز آبشاری
سلام خدمت همه ی دوستان.
اولاً باید از آقایان گنجی و صدرا حسابی و محمد سلیمانی به خاطر اینکه این چند روز به سؤالام جواب دادن تشکر کنم.

اصل مطلب اینه که جوملای من 1.7 هست و این چند روز افزونه های زیادی از پارس جوم گرفتم که از بقیه ی سایتا بهتر بود و از اونا استفاده کردم.ولی تنها مشکلی که هست اینه که هرچی دنبال یدونه منو ساز آبشاری گشتم به نتیجه نرسیدم. همه ی پست های اینجا رو زیر و رو کردم که اغلب این پیشنهاد شده بود:
swMenufree
من از تو هر سایتی و از هر ورژنی چه فارسی و چه انگلیسی گرفتم ولی وقتی که همه ی تنظیماتشو انجام میدادم ارور میداد. تو یکی از پست ها یه حاج آقایی بود که همین مشکل رو داشت و همین ارور رو میزد که آقای گنجی گفتن که تو انجمن ها تا حالا جوابی برای این ارور ارائه نشده و گفتن که حذف کنید و دوباره نصب کنید. منم از صفر جوملا نصب کردم و افزونه زو نصب کردم و هرچی باهاش ور رفتم درست نشد و بیخیالش شدم.
افزونه ی خود سایت پارس جوم یعنی این:
pjdropdown
خیلی عالیه ولی رو 1.7 کار نمیکنه.
یه افزونه ی دیگه هم که تو فروم معرفی شده بود اسمش این بود:
Menumatic
این افزونه هم خیلی خوب بود ولی مشکلش این بود که زیر منو هاش به سمت پایین و راست باز میشد و هر کاری کردم به سمت پایین و چپ نشد و همین مشکل رو تو انجمن ذکر کردم ولی متأسفانه جوابی براش پیدا نکردم.

خلاصه ی خلاصه اینه که یکی یه راهی پیش روم بذاره که چیکار کنم.
البته یه پیشنهاد برای آقای گنجی دارم که منو ساز سایت پارس جوم رو برای جوملا نسخه ی 1.7 هم بهینه کنن.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: و همچنان........منو ساز آبشاری
سلام
اگه قالب براتون مهم نيست، پيشنهاد مي كنم از قالب YouGrids استفاده كنين كه رايگانه و داراي مگا منو هم هست. اينكه اين قالب رو پيشنهاد ميدم، چون به نظرم بهترين قالب رايگانيه كه تا حالا ديدم. يه قالب فوق العاده حرفه اي با تنظيمات خيلي زياد و موقعيت هاي فراوون براي ماژول ها. تو هيچ كدوم از مرورگرها هم مشكل نداره. حتي منوي آبشاريش تو IE6 هم درست نمايش داده ميشه. قالب RTL‌ رو پشتيباني ميكنه و نيازي به پارسي سازي نداره. براي جوملا 1.5 تا 2.5 هم نسخه هاي مربوطه رو داره.
تاحالا قالب رايگاني كه اينقدر عالي و كامل و بدون نقص باشه نديده بودم.
با استفاده از اين قالب، ديگه لازم نيست دنبال منوي آبشاري بگردي.
دمو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر هم نخواستي مي توني از SWMenu Pro استفاده كني كه البته تجاريه. تقريبا منوهاي بي نقصي ايجاد ميكنه
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، artoor1 ، Reza Ganji
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #3
(۱۱-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ عصر)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه قالب براتون مهم نيست، پيشنهاد مي كنم از قالب YouGrids استفاده كنين كه رايگانه و داراي مگا منو هم هست. اينكه اين قالب رو پيشنهاد ميدم، چون به نظرم بهترين قالب رايگانيه كه تا حالا ديدم. يه قالب فوق العاده حرفه اي با تنظيمات خيلي زياد و موقعيت هاي فراوون براي ماژول ها. تو هيچ كدوم از مرورگرها هم مشكل نداره. حتي منوي آبشاريش تو IE6 هم درست نمايش داده ميشه. قالب RTL‌ رو پشتيباني ميكنه و نيازي به پارسي سازي نداره. براي جوملا 1.5 تا 2.5 هم نسخه هاي مربوطه رو داره.
تاحالا قالب رايگاني كه اينقدر عالي و كامل و بدون نقص باشه نديده بودم.
با استفاده از اين قالب، ديگه لازم نيست دنبال منوي آبشاري بگردي.
دمو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر هم نخواستي مي توني از SWMenu Pro استفاده كني كه البته تجاريه. تقريبا منوهاي بي نقصي ايجاد ميكنه

سلام
میشه بک گراوند و هدر و بقیه ی عکس هاش رو تغییر داد؟
یه سری به این سایت میزنی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از همین قالب استفاده کرده؟
امضاء artoor1
تابستون کوتاهه . . .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #4
اين قالب همه چيزش قابل تغييره

اون سايت هم از comaxium استفاده كرده
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان