زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساختن سایت طراحی سایت و گرافیک
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ صبح
ارسال: #1
ساختن سایت طراحی سایت و گرافیک
سلام دوستان من می خوام یه سایت طراحی سایت و گرافیک در ست کنم دو سوال و دو دارخواست دارم!!!

1 - کدوم نسخه جوملا رو نصب کنم؟
2- کدوم یه از نسخه ها جوملا امنیت و سئو بالایی داره؟
3- نیاز به قالب که مربوط بشه به طراحی و گرافیک
4- نیاز به افزونه : 1 - فرم سفارش سایت و گرافیک 2- پشتیبانی 3 - جستجو دامنه !!!!
امضاء mahdi fathi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ صبح
ارسال: #2
RE: ساختن سایت طراحی سایت و گرافیک
سلامRose

1- به نظرم من فرقی نمی کنه اگه کارت با 1.7 راه میفته همون رو نصب کن، ولی اگه یه سری افزونه خاص می خوای که برای 1.7 به روز رسانی نشده 1.5 استفاده کن، 2.5 هم فعلا اصلا پیشنهاد نمی شه تا ترجمه جوملافارسی منتشر شه و افزونه های مناسب براش بهینه سازی بشن.

2- امنیت و سئو قبلا در انجمن زیاد در موردشون صحبت شده با 1.7 و 1.5 جفتشون می تونید با رعایت نکات، امنیت خوب و سئوی عالی(با نصب افزونه های کمکی یا حتی خود سئوی جوملا) داشته باشید، البته یه بخش امنیت مربوط به هاستتون می شه و به جوملا مربوط نیست.

3- در مورد قالب نظری ندارم بستگی به سلیقتون داره، ولی می تونید قالب های تجاری رو هم یه نگاه بندازید!

4- فرم سفارش رو می تونید با BreezingForms یا فرم سازهای دیگه طراحی کنید، برای پشتیبانی می تونید از LiveZilla استفاده کنید، برای جستجوی دامنه از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونید استفاده کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mahdi71 ، mahdi fathi ، محمدرضا بهارلو
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ صبح
ارسال: #3
ممنون آقا صدرا Rose

قالب رو از کجا پیدا کنم !!!!!!!
امضاء mahdi fathi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ صبح
ارسال: #4
سلام
خوب خودت با ارتیستر 3 بساز
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۴۰ صبح
ارسال: #5
در مورد قالب همین انجمن رو خوب نگاه کن قالب های معرفی شدرو،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو هم می تونی ببینی. تو با یه قالب ساده اگه از افزونه ها درست استفاده کنی و رنگ های مناسب به کار ببری می تونی یه سایت خیلی خوب درست کنی،
اگه قالب تجاریم بخوای می تونی بگردی در سایت های ایرانیم زیاد معرفی شدن، مثل سافت آرچیو.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۱۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ صبح
ارسال: #6
فکر میکنم این خوب باشه اقای گنجی معرفی کردند و خودتون زحمت فارسی سازیشو کشیدید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط صدرا حسابی ، mahdi fathi ، محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان