زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کجا شروع کنم -تازه کار
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ صبح
ارسال: #1
Question از کجا شروع کنم -تازه کار
سلام
این اولین پست منه من تازه با جوملا اشنا شدم یکی از اعضای این انجمن منو با جوملا اشنا کرد واقعا دستش درد نکنه
دوستان من رو لوکال سایت رو اه اندازی میکنم -اموزشی یاد گرفتم چطوری اما نمی دوم چطوری باید دیگران ببین اینطوری فقط خودم میبینم -چطوری باید روی هاست برم نصبش چه جوریه !؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ صبح
ارسال: #2
RE: از کجا شروع کنم -تازه کار
توی انجمن جستجو کن ، کتابهای راهنما رو بخون و به قسمتهای آموزشی انجمن سر بزن ، صد در صد به جواب سوالت میرسی
هرموقع هم مشکل خاصی داشتی که توی اینها نبود سوالت رو توی انجمن بپرس
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، صدرا حسابی ، MARKO ، محمدسلیمانی ، شاهین سمیع عادل
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ صبح
ارسال: #3
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ صبح)joom-joom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این اولین پست منه ...

فکر نمی کنم اولین پست شما باشه!! Rose

1) کاربران میبایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده کنند و حتی المقدور از حروف فارسی استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب اکانت کاربر حذف خواهد شد و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.همچنین داشتن چندین حساب کاربری ممنوع میباشد و نام های کاربری اضافی حذف خواهد شد.

دوست من به قوانین انجمن احترام بزارید دو تا تشکر و تبلیغ ارزش این کارارو نداره و به زودی یکی از یوزرهای شما پاک می شه توسط مدیران!

لطفا نگید نه! چون این پستتون یادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر دو از یک آی پی فرستاده شدن!

دلیلش رو هم می دونم به مسائل تبلیغاتی مربوطه و... خودتون می دونین

دوست عزیز من یه شما اخطاریم ندادم ولی نزار این انجمن مثل انجمن های دیگه به این جور کارا کشیده بشه و خراب شه، خیلی از افرادی که اینجان فقط به خاطر صداقت و جو صمیمی که این جا هست فعالیت می کن، پس شما هم به قوانین احترام بزار.
ممنون
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، مرتضی محمدجانی ، mahdi71 ، محمدرضا بهارلو ، شاهین سمیع عادل
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ صبح
ارسال: #4
اگه دوست داشتی آموزش کاربردی دارم میتونی آموزش بیبینی!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #5
دوست عزیز درسته من دوتا نام کاربری دارم که برای برادرم ساختم اون رشته اش کامپیوتره و من با جوملا اشناش کردم باور کنید ما یک رایانه داریم و هر دو از یک رایانه استفاده میکنم
این پست را هم برادرم زده
اگر مشکل هست !!!
بازگشت به بالا
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #6
بله باور می کنم من قصد بی احترامی که نداشتم!Rose

این متنا که بهتون امتیاز مثبت داده شده ببینید:

نظرات
joom-joom (0) - آخرین به روزرسانی : دیروز, ۱۰:۴۴ عصر [حذف اعتبار]
مثبت (+1): دوست عزیز افرین قالب افلاین خوبی با توضیح عالی .ممنون

joom-joom (0) - آخرین به روزرسانی : دیروز, ۱۰:۳۳ عصر [حذف اعتبار]
مثبت (+1): سلام من امروز امدن این انجام ثبت نام کردم یه بنری مزنی برام با هزینه البته کارتون عالیه

به برادرتون بگیذ کاری داشت پس به خودتون بگه ازین به بعد نه این که توی امتیاز مثبت ازتون درخواست کار کنه!
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، ابوالفضل حیدری
۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #7
درسته من الان دیدم
مثبت داده
!شوخی بود که مشکلی هست میگم حذف کنه
اخه کار طراحی ایشون خیلی خوبه از من ---خواستن تیکه بندازنSmile
بردار بزرگتره دیگه چی میشه کردPardon
بازگشت به بالا
۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #8
ببیند دوست عزیز اگر قرار باشه 2 نفر با یک آیپی وارد بشن باعث میشه تا دیگر دوستان هم همین را بگویند که مثلا اون یکی هم برادر من است و از یک کامپیوتر استفاده می کنیم.
بهتر است که از یک یوزر وارد شوید تا مشکلی بعدها از سوی کاربران دیگر پیش نیاد و کاربران شما را به عنوان مثال مطرح نکنند.
با تشکر از همکاری شماRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صدرا حسابی ، محمدسلیمانی ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل
۱-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #9
سلام
! باشه مشکلی نیست
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان