زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۵۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت انجمن با مای بی بی
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ صبح
ارسال: #1
ساخت انجمن با مای بی بی
به نام دادار

سلام
من دارم برای سایتم یک انجمن طراحی میکنم .
با مای بی بی
میخوام بدونم چه جوری سرویس سپاس ها رو فعال کردین؟
سیستم حالت من رو چجور؟
همچنین زمان فارسی؟
کدی که اسم مدیران سایت دارند؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
ببخشید اگه جوملایی نبود
لطفا کمی سریع پاسخ دهید.
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: ساخت انجمن با مای بی بی
من فردا براتون سعی میکنم قرار بدم ولی میتونید اگر مایل بودید از سایت پشتیبان دانلود کنید یا دوستان دیگر براتون ارسال کنند !
شکلکها رو هم سعی میکنم برای دانلود قرار بدم هرچند میشه روی تصاویر راست کلیک کنید و ذخیره کنید منتها وقت گیر میشه !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، shahnaz
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۰ صبح
ارسال: #3
لطفا آموزش نصبشون هم بدین
ممنون
امضاء محمدرضا بهارلو

ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ صبح
ارسال: #4
برای اینکه کارت راه بیافته توضیح مختصری میدم !
برای نصب پلاگین های مای بی بی شما باید ابتدا برروی هاست و جایی که انجمن نصب است بسته را انتقال دهید و از فشردگی خارج کنید و از طریق کنترل پنل مدیریت پلاگین را فعال کنید !
البته توجه داشته باشید درون فایل زیپ شده معمولا یک پوشه به نام آپلود هست که محتویات اون پوشه فقط باید به هاست منتقل شوند و اگر دقت کنید مسیر فایل ها و تصاویر را متوجه میشوید !
فعلا خدانگهدار تا فردا شب
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ صبح
ارسال: #5
لینک آموزش خدمت شما

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، مرتضی محمدجانی ، Pourdaryaei ، صدرا حسابی ، Reza Ganji ، shahnaz
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #6
متوجه منظورتون نشدم
سیستم امضاء!!!!
بیشتر توضیح دهیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ صبح
ارسال: #7
به نام دادار

سلام
من میخوام یه انجمن برادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درست کنم.
در اون انجمن قسمتی بزارم برای مشاوره انلاین.مثل یه حالت چت روم
بعد میخوام بالای انجمن هام لیست تمام کاربرانی که ثبت نام کردند ثبت بشه.
وقتی که کاربرام رو به مشاوران تبدیل میکنم دکمه ای باشه که با اون چت کنه داخل خود انجمن.

ممنون میشم راهنمایی کنید
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #8
ببینید دوست عزیز
شما برای چت کردن میتوانید از اسکریپت هایی که این کارو انجام میدهند استفاده کنید مثلا لایو زیلا و...
اینجا انجمن جوملاست طبیعتا سوالاتی که در این باب پرسیده میشود در انجمن به سوالاتی که درباره این سیستم مدیریت محتوا ردو بدل میشود پاسخ داده میشود.
شما میتوانید از انجمن تخصصی مای بی بی در ایران استفاده کنید که هم افزونه های زیادی معرفی شده و هم میتونید سوالات تخصصی را از آنجا بیان نمایید.
دوستان انجمن بیشترشون انجمن مای بی بی دارند ولی فقط یک بار پیکربندی و افزونه مورد نظر را نصب می کنند و اطلاعات کاملی ندارند .
ولی در مورد سیستم مدیریت محتوا جوملا این انجمن یکی از فعالترین و کامل ترین انجمن ها در داخل کشور می باشد.
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #9
دوست عزیز من از انجمن مای بی بی اصلا خوشم نمیاد.
(به کسی بر نخوره)
ولی من همین درخواست را تو انجمن مای بی بی مطرح کردم کسی بهم پاسخ نداد.
RoseRoseRose
به نظرم بهترین انجمن تو ایران همین پارس جوم هست.
شیک ، سبک ، آسان ، با مدییران و کاربران حرفه ای ، پاسخ دادن سریع و ...

در ضمن یه درخواست دیگه هم دارم!!!!!
چطور تو پاسخ سربع این ادیتور فعاله؟؟؟

بابا من تو مای بی بی میتدی هستم؟Inlove
ممنون میشم راهنمایی کنید.
RoseRoseRoseRoseRose
امضاء محمدرضا بهارلو

09109984196
۱۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #10
برای پاسخ سریع هم پلاگین موجود است و میتونید نصب کنید !
من هم چون زیاد با تنظیمات و افزونه ها ور نمیرم تنظیمات رو یادم میره چطور بودند !
ولی میتونید همه پلاگین ها رو از سایت پشتیبان دریافت کنید !
پلاگین سپاس و حالت من رو براتون در پیوست گذاشتم !
توجه داشته باشید پلاگین حالت من برای مای بی بی نسخه 1.4 بوده و اگر فعال نشد باید در فایل پلاگین تغییر ایجاد کنید که آموزشش در سایت پشتیبان هست !
البته کار سختی نیست و تغییر عدد نسخه است که باز فکر میکنم این پلاگین نیاز نداشته باشه !

فایل‌(های) پیوست شده
Persian_Thanks_3.9.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 23
اندازه 16.36 کیلوبایت

MyMood v1.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 43
اندازه 283.91 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم