زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزار شبیه ساز سرور XAMPP
۱۱-۱۱-۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #1
نرم افزار شبیه ساز سرور XAMPP
با سلام

نرم افزار XAMPP شبیه ساز حرفه ای سرور است که مانند WAMP عمل می کند از محاسن آن میتوان به بروز بودن همیشگی و استفاده از آخرین نسخه های php,apache و mysql اشاره کرد
از معایب آن نیز می توان به سخت تر بودن رابط کاربری آن که موجب استفاده حرفه ای ها از آن میشود اشاره کرد.
دانلود از source forge
http://sourceforge.net/projects/xampp/files/XAMPP%20Windows/1.7.4/xampp-win32-1.7.4-VC6-installer.exe/download

موفق باشید
امضاء Sir_Amin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، MASTER ، asolotfi
۱۱-۱۱-۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: نرم افزار شبیه ساز سرور XAMPP
سلام
با تشکر از آقا امین بابت معرفی این نرم افزار بسیار مفید ,من الآن چند ساله که با XAMPP کار میکنم و خیلی ازش راضی هستم .به کسانی هم که تازه دارند طراحی وب سایت را شروع میکنند توصیه میکنم از XAMPP استفاده کنند.
امضاء وحید سیدی
طراحی وب سایت های پویا با مناسبت ترین قیمت و بالاترین کیفت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، MASTER ، asolotfi
۱۱-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۲۶ صبح
ارسال: #3
با سام
آقا من اینو دانلود کردم ولی نمیدونم چرا جوملا رو این xampp 1.8.33 نصب نمیشه وقتی که مرحله وارد کردن user , pass , name database که وارد میکنم و بعد میرم به مرحله بعد دیگه هنگ میکنه و database هم تا table conten details میره بعد دیگه متوقف میشه
میشه راهنماییم کنیدJoomla 2.5Eyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ صبح
ارسال: #4
پیشنهاد میشه از wamp اخرین نسخه استفاده کنید که مشکلی هم نداشته باشید
امضاء mrt69
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #5
فرقی نمیکنه از XAMPP یا WAMP استفاده کنید وقتی زمان session فایل php کم باشه با این مشکل روبرو میشید ... توی WAMP فایل php.ini رو باز کنید و دنبال max_execution_time جمله بگردید و عدد پیشفرض 30 رو بالاتر انتخاب کنید تا سیستم زمان کافی برای انجام پروسس رو داشته باشه ... برای XAMPP هم باید همین کار رو بکنید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان