زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینکهای تکراری یا خراب اعلام شده در crawl error مربوط به برنامهwebmaster tools
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ عصر
ارسال: #1
لینکهای تکراری یا خراب اعلام شده در crawl error مربوط به برنامهwebmaster tools
سلام کسی میتواند کمک کند چگونه میتوان این لینکها را پاک کرد.(الان نگاه کردم حدود 30 تا آدرس که هر کدوم هم شامل 10 تا 4 تا تکرار انجا پیدا کرده .)
علت بوجود آمدن این لینکها را هم لطف کنید ؟
(وقتی منوئی را مثلاً از حالت بلاگ به حالت مطالب ویژه میبریم امکان داره این آدرسها مربوط به حالت بلاگ باشند وکراول دنبال آنها میگرده و پیدا نمیکنه یا علت ایرور چیز دیگری هست )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: لینکهای تکراری یا خراب عللام شده در crawl error مربوط به برنامهwebmaster tools
سلام
من به این مشکل زیاد برخورد کردم
برای رفع این مشکل در همون webtools باید اول لینک های خرابی رو که داره گزارش میده در remove link قرار بدی تا کلا از کش و سیستم گوگل پاک بشن و اینکه حدودا شاید سه تا چهارماه طول میکشه تا حذف بشن
راه دوم اینکه در فایل htaccess میتونی با دستوراتی که برای رفع لینک های خراب در همین فروم دادن رو با لینک های سالم تعویض کنیوبا این کار تونستی به گوگل بفهمونی که لینکها دارن به جای درستی ارجاع میشن.
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji
۶-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #3
RE: لینکهای تکراری یا خراب عللام شده در crawl error مربوط به برنامهwebmaster tools
سلام
میشه لطفا بگید چطوری از طریق فایل htaccess لینک های خراب و با سالم جایگزین کنم؟
اگه ممکنه دستوراتشو بگید ممنون میشم.
با تشکر فراوان
۷-۳-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
RE: لینکهای تکراری یا خراب اعلام شده در crawl error مربوط به برنامهwebmaster tools
برای تولید کدهای اچ تی اکسز میتونید از سایتی که در تاپیک زیر معرفی شده استفاده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته کامپوننت جالب هم در تاپیک زیر معرفی کردم و میتونید دانلود و تست کنید من باهاش زیاد کار نکردم ولی برای ریدایرکت کردن است !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط امید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان