زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست یک ماژول شاید ساده
۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #1
درخواست یک ماژول شاید ساده
سلام دوستن
وقت بخیر
من به ماژولی نیاز دارم که محل وارد کردن یوزر و پسوورد داشته باشه
اما وقتی روی دکمه ارسالش کلید میشه این یوزر و پس رو منتقل کنه به فیلد یوزر و پس در آدرس دیگه و اونو باز کنه ترجیحا برای ورود اولیه فرد متوجه نشده که این فیلدها منتقل شدند
مثلا توی سایت زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی به قسمت کنترل حساب میریم یوزر و پس رو میدیم حساب رو کلا در یه سایت دیگه بازشده نشون میده و وقتیخ ارج میشیم متوجه میشیم که چه اتفاقی افتاده
کسی از دوستان سیستمی داره ؟
امضاء hc1supcenter
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست یک ماژول شاید ساده
دوست عزیز شما باید به دیتا بیس سایت دوم دسترسی داشته باشد.
و یا می توانید از دستور آی فریم بهره بگیرید
البته راه های دیگری هم هست که باید منتظر بمانید تا دوستان نظر خودشان را بدهند
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، memare-ahvaz ، mking
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #3
همون طور که دوست گرامي آقاي محمدجاني گفتند شما بايد ديتابيس سايت دوم رو هم داشته باشي. يعني سايت دوم هم جزيي از سايت هاي شما باشه. در اين صورت شما مي تونيد با تغيير در دستورات ماژول ورود اين عمل رو انجام بدين.
در فايل هاي ماژول login به دنبال فايل default.php بگرد. تغييرات رفتن به سايت دوم رو مي توني در اين فايل اعمال کنيد.
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #4
من دسترسی کامل دارم...ببینید من یه اسکریپت مدرسه دارم در یک پوشه از هاستم...و جوملا در روت هاست ...میخوام از داخل جوملا شخص مستقیم بتونه وارد محیط خودش در اسکریپت بشه
ضمنا اسکریپت نوع یوزر رو هم میخواد یعنی هم یوزرنیم و هم پسورد و هم اینکه مثلا مدیر / معاون / دانش آموز یا والدین
میشه با همین ماژول ورود انجام داد ؟
بیشتر راهنمایی میکنید؟
امضاء hc1supcenter
۶-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #5
با سلام
کار نشد نداره
اگر برنامه نویسی فول باشی انجامش شاید کار سختی باشه اما به نتیجه دلخواه میرسیفاگر هم که نتونستی باید سر کیسه رو شل کنی تا کسانی که میتونن اگر در توانشون بود واست انجام بدن چون زمان بر هستش
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان