زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Page Speed Grade and YSlow Gradeراهنمایی در مورد
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ صبح
ارسال: #1
Wink  Page Speed Grade and YSlow Gradeراهنمایی در مورد
با سلام
من به راهنمایی وکمک فوری عزیزان احتیاج دارم
می خواستم نمره مقیاس وای اس لو سایتم رو بالاتر ببرم
مشکل من طبق اطلاعاتی که از سایت جی تی متریکس بدست آوردم نمره پایین در قسمت های زیر هست
Add Expires headers
Compress components with gzip
با چند تا پلاگین وکمپوننت کار کردم ولی نتونستم نمره این دو آپشن رو تا حد قابل قبول بالاببرم از راک جیزیپر هم استفاده کردم ولی باز هم نتیجه نگرفتم
مشکل بعدی من هم نمره پایین در بخش
Leverage browser caching
در مقیاس سرعت صفحه هست
از عزیزانی که روشهایی رو عملا تست کردن ونتیجه گرفتن درخواست می کنم به ما هم کمک کنند تا بتونیم نمره این مقیاسها رو تو سایتمون بالاتر ببریم
ازجمله مدیران سایت پارس جوم که به نظر میرسه در زمینه این چند گزینه در مقیاسها خوب عمل کردن
با تشکر
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط kamran
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ عصر
ارسال: #2
RE: Page Speed Grade and YSlow Gradeراهنمایی در مورد
درود
من تست میکنم و اون جاهایی که تایم زیادی گرفته رو یا حذف یا اصلاح میکنم.
با چند تا تغییر رتبه رو از 65% به 72% رسوندم.
باید ببینی خطاها و تایم های زیاد رو کدوم قسمت ها ایجاد کردن
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط sasanu ، kamran ، Reza Ganji
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #3
سلام ودرود ابولفضل جان
پیج اسپید من 90 هست ولی وای اسلو حدود 80 مشکل من بیشتر با گزینه
Add Expires headers
هست که هر کاری می کنم از صفر بالاتر نمیره ،با پلاگین اکسپایر تایم رو تنظیم کردم ولی اتفاقی نیافتاد
امضاء sasanu

۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #4
سلام
بچه كس درباره اين موضوع توضيح مي دهد كه سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقيقا چي كار ميكند
البته اينكه يك آناليزور هست را ميدانم ولي چه تاثيري در كار ما دارد مثلا من سايت خودمان را زديم و
يك سري اطلاعات داد و من خوب متوجه نشدم
برخي از اين اطلاعات بر روي صفر بود و پايئين و خيلي ها هم روي 100

اساتيد كمي توضيح بدهند ممنون مي شوم
مثلا Page Speed Grade:
77%
بود
بايد چي كار كنم تا بالا برود
يا YSlow Grade: من 76 درصد بود

اين ها دقيقا نشان دهنده چه چيز هايي هستند

بايد چه كاري انجام بدهم تا اين درصد ها بالاتر بروند
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط kamran ، sasanu
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ عصر
ارسال: #5
سلام پیرمرد
من خیلی ارادت دارم مخصوصا وقتی سایت شما رو دیدم.
سایتتت رو دیدم خیلی رو زیباییش کار کردی پر از ماژول واسلایدر بود که خوب تو زیبایی سایت تاثیر داره ولی یه مشکل اساسی که استفاده از کمپوننت ها وماژول های نمایشی ایجاد میکنه سنگین شدن صفحات سایت هنگام بار گذاری تو مرور گر هست که مسلما تو رنک سایت شما تاثیر منفی خواهد گذاشت
شما در این زمینه ها مشکل اساسی دارید
Combine images using CSS sprites
Parallelize downloads across hostnames
Make fewer HTTP requests
Make fewer HTTP requests
توی سایت جی تی متریکس
برروی نتایج برای نمایش چزئیات بیشتر کلیک کنید تا علت پایین بودن این مقیاس ها رو توی سایت شما توضیح بده
حجم کلی صفحه اول سایت شما 1 مگابایت هست که خیلی زیاده ودلیلش هم واضحه بخشی از اون مربوط به عکس های زیادی هست که بدون فشرده سازی هم استفاده کردین بخش دیگه هم مربوط به ماژول های اسلایدر هست توسایت شما تقریبا همه چیز اسلایدی بود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، sasanu
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ عصر
ارسال: #6
دقيقا همين است

نقل قول: بخشی از اون مربوط به عکس های زیادی هست که بدون فشرده سازی هم استفاده کردین
باور كنيد من هر عكس را با فوتوشاپ فشرده مي كنم در فوتوشاپ مثلا 20 كيلوبايت است ولي در اينجا 150 كيلو بايت است
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط sasanu
۳-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #7
سلام
من هم سایت شما رو دیدم سایت زیباییست
اولا فتوشاپ به نظرم کارایی چندانی تو زمینه فشرده سازی نداره شما باید از نرم افزار های دیگری استفاده کنید من خودم از IconWorkshop،XnView،GIF Movie Gearاستفاده میکنم که فوق العاده هست . بعداز فشرده سازی غیر ممکنه که سایزش دوباره بالا بره ومطمئن باشید با فشرده سازی درست پیج اسپید شما هم بالا میره.
به نظر من لزومی نداره که برای نمایش مطالب از این همه اسلاید استفاده کنید ، جند تا راهکار میگم امیدوارم به دردتون بخوره
استفاده از یک ماژول یا پلاگین با کاربردهای چندگانه به جای استفاده از چند افزونه
استفاده از افزونه های بهینه سازی کارایی سایت
عدم استفاده از تصاویر با ابعاد بزرگ خصوصا در صفحه نخست
غیر فعال کردن سی اس اس هایی که کارایی وکاربرد چندانی ندارند

ولی با این همه هنوز کسی اون چند تا گزینه که من گفتمو راهکار نداده کسی راه کار خوبی برای مسئله من نداره!
امضاء sasanu

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان