زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه تیکت دهی با قابلیت ...
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ صبح
ارسال: #1
درخواست افزونه تیکت دهی با قابلیت ...
سلام
دوستان من به دنبال یک افزونه تیکت دهی هستم که قابلیت های زیر را داشته باشد

1 - قابلیت ارسال فایل باشد
2- قابلیت سفارشی سازی فرم باشد ( مثلا من می خواهم به فرم ارسال درخواست چند تا فیلد سفارشی اضافه کنم این قابلیت را داشته باشد )
3- زمانی که کاربر فرم را ارسال می کند تمام محتویات فرم از جمله فایل ارسالی به ایمیل مدیر سایت یا همان ADMIN ارسال شود .
4- قابلیت جواب دهی در داخل پنل را داشته باشد
5 - *** مهم *** : بشود وضعیت های مختلف ساخت مثلا در RSTicet سه تا وضعیت پیش فرض دارد ، باز ، در درست اجرا ، بسته ، من می خواهم چهار تا داشته باشد ، یا بیشتر ،
6- کد رهگیری هم بدهید
7 - و...

حالا از دوستان خواهشمندم که به من کمک کنند
چون تا فردا بیشتر مهلت ندارم و کلارم گیر است
دارم از RSTICET استفاده می کنم اما به بند 5 توجه بفرمائید مشکل من در آر اس تیکت فقط همان است حالا به دنبال افزونه چه رایگان یا غیر رایگان می گردم
اگر فارسی بود که بهتر اگر نبود شما بدهید من خودم فارسی اش می کنم و در اختیار دوستان هم قرار می دهم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه تیکت دهی با قابلیت ...
سلام
افزونه های akeeba ticket هم بررسی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱-۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: درخواست افزونه تیکت دهی با قابلیت ...
فکر نمیکنم تو کامپوننت های جوملا پیدا کنید ضمن اینکه هیچ اسکریپتی فایل رو با ایمیل ارسال نمیکنه حتی whmcs ولی من فکر میکنم برای پشتیبانی از whmcs استفاده کنید بهتر باشه.
در ضمن میتونید وضعیت های مختلف رو خودتون اضافه کنید.میتونید برای توضیحات بیشتر صفحه زیر را نگاه کنید :

این هم یک تصویر :

[تصویر:  0b5a1bdd29feda5894e09a5a4e1ff86a.png]
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان