زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rating not valid
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ صبح
ارسال: #1
Lightbulb rating not valid
با سلام و عرض خسته نباشید

یکی از معایب تالارهایی که با مای بی بی ایجاد شده نبود یک افزونه قدرتمند ومناسب برای امتیاز دهی به صورت حرفه ای به مطالب هست حداقلش اینه که من چیزی سراغ ندارم اینجا مسئله مای بی بی یا سیستم دیگه نیست وبنده خودم مای بی بی رو یکی از بهترین و دردسترس ترین ومناسب ترین سیستم ها می دونم که به خاطر امتیازاتش از جمله رایگان بودن نسبت به بقیه سیستم های مشابه از جایگاه خیلی خوبی برخورداره منظور من طراحی یک سیستم نظر دهی مناسب برای این تالارهاست اگر سیستم امتیاز دهی کمی بازبینی بشه که به اینصورت با امتیاز یک کاربر تمام پست ها به صورت 5 ستاره در نیاد و یک میانگین گیری برای امتیاز های داده شده انجام بشه بسیار صحیح تر ، حرفه ای تر ومعقولانه تر خواهد بود چون با وضع موجود اکثر پستها 5ستاره اند در حالی که ارزش همه پست ها به هیچ عنوان برابر نیست وبه نوعی کاربر به راحتی فریب میخوره که این مسئله هر چه قدر کاربر آماتور تر باشه بیشتر صدق میکنه چون این قبیل کاربران اطلاعات خاصی در مورد کیفیت وارزش افزونه های ارائه شده ندارند به نظر من باید یه فکری به حال این وضعیت امتیاز دهی بشه .کسی که پست رو ایجاد میکنه به راحتی میتونه اونو 5ستاره کنه در حالی که امتیاز پست باید با نظر کاربران باشه ومجموع نظرات وامتیازات کاربران ملاک ستاره های پست بشه نه اراده نویسنده همونطور که در تمام سایت های معتبر دنیا وجود داره ،وجود یک چنین سیستمی برای تالارهایی که مخصوصا در زمینه افزونه ها کار میکنه بسیار ضروریه ،این مسئله یک نظم وترتیب به بخش های مختلف میده وهر مطلب رو با توجه به ارزشش به مخاطب ارائه میده Rose
قابل توجه مدیران
موفق باشید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، zaban26
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #2
RE: rating not valid
سلام
ممنون از نظر شما
دقیقا این حرف درسته ولی تمامی کاربران باید عادت کنند در این زمینه همیشه فعال باشند و نظرشون رو با دادن امتیاز بیان کنند چون امتیاز براساس تعدا آرا محاسبه میشه و اگر یک کاربر رای دهد براساس همان یک رای و اگر دو نفر رای دهند براساس همان دو رای و.... محاسبه میشه !
اگر افزونه مناسبی برای این منظور موجود باشه حتما نصب میکنم و البته یک پلاگین برای پیشرفته سازی آمار انجمن و ارسال به سایت های اجتماعی موجود بود که بخاطر کم کردن سرعت لود سایت غیرفعال کردم ولی حتما در این مورد هم جستجو میکنم شاید افزونه مناسبی یافت شود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، sasanu ، zaban26
۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #3
با سلام دوباره
آقای گنجی خسته نباشید میگم میدونم روزها تا عصر سر کار هستین وبا این همه مشغله جوابگوی کاربرانتون هستین .
منظور من اینه که در کنار هر پست قبل از ورود به اون تعداد آرا کاربران ونقد های اونها مشخص باشه یه سری به بخش افزونه های ترجمه شده بزنین منظورمو بهتر می فهمید.
با این همه از این که بلافاصله جوابگو بودید تشکر می کنم واین نشون دهنده اینه که برای کاری که میکنید وتالارتون ارزش قائلید وبه نظرات کاربران هم توجه داریدRose
امضاء sasanu

۲۰-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۲۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۹-۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
ممنون از لطف شما
متاسفانه همچین پلاگینی برای مای بی بی ندیدم و البته من قبلا تمامی پلاگین های این انجمن ساز رو در سایت اصلی و پشتیبانان ایرانی دیدم و متاسفانه ندیدم همچین پلاگینی ولی این هم یک ایده است و ممکن است در آینده کسی همچین پلاگینی بنویسد !

به هرحال این مشکل وجود دارد و فکر میکنم باید افزونه ها رو همه را به سایت منتقل کنیم که البته در این مورد قبلا کلی بحث داشتیم ولی باید کسی باشه که حوصله نوشتن توضیحات کامل رو داشته باشه و از همه مهمتر وقت هم داشته باشه و اینطوری فکر میکنم بهتر بشه افزونه ها را مدیریت کرد !
حالا من خودم هم کمی مردد هستم آیا فقط افزنه های ترجمه شده منتقل شود و یا تمامی افزونه ها حتی ترجمه نشده ها هم منتقل شوند به سایت !
در سایت افزونه های رای دهی و نظرات میشه فعال باشه و کاربر تسلط بیشتری در این باره دارد !

چون در اصل پارس جوم براساس معرفی الحاقات رایگان جوملا راه اندازی شده !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sasanu ، zaban26
۲۲-۹-۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ صبح
ارسال: #5
با سلام
اگه یک خلاصه کلی از افزونه ها رو تو سایت قرار بدین شبیه به اون چیزی که در جوملا جهانی وجوملا آرت وسایت های معتبر دیگه انجام میشه ، به نظر من فوق العاده میشه وبحث ومباحث مربوط به پشتیبانی افزونه ها هم توی تالار انجام بشه این طوری انسجام ونظم سایت وتالار خیلی بالا میره . حتی سایت جوملانا هم از چنین روشی استفاده میکنه ،البته سیستم وتالارش یکپارچه است ولی در مورد سایت شما به نظرم هیچ مشکلی نباشه استفاده از مای بی بی هم به فروم قدرت لازم رو برای پشتیبانی کامل میده ،در مورد اینکه کدام افزونه ها منتقل بشن نظر من اینه که اگر نفراتی رو برای کار در بخش سایت داشته باشین میشه تمام افزونه ها رو با نمای کلی توی سایت گذاشت اتفاقا افزونه ها با عنوان وتوضیح اولیه انگلیسی بازدید کنند گان بیشتری رو از سراسر دنیا جذب خواهد کرد گرچه اولویت فارسی سازی برای استفاده هموطنان عزیزمون هست . رنک سایت هم به سادگی وبا سرعت زیاد بالا خواهد رفت اگه بتونید این کارو بکنید به تمام نتایجی که میخواهید از داشتن تالار وچنین سایتی برسید ان شاءالله می رسیدOk
البته اینها همش نظرات من بود وامیدوارم به عنوان دخالت در برنامه ریزیتون تلقی نکنید
در هر صورت موفق باشیدRose
امضاء sasanu

۲۲-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۰۱ صبح
ارسال: #6
ممنون از شما و نظر خوب شما
اتفاقا این تصمیم هایی بود که گرفته شده و البته اقای عمرانی هم روی این موضوع تاکید داشتند و فقط فرصت نداشته ایم و قرار شده سایت پارس جوم رو کلا تغییر بدیم.
برای دسته بندی افزونه ها کمی ساده تر از جوملای جهانی و مانند همین دسته بندی که الان موجود است اقدامی میکنیم و در دو دسته ترجمه شده و نشده قرار میدهیم.
احتمال ایجاد یک آپلودسنتر جداگانه هم هست.
حتما از نظرات سازنده تمامی دوستان هم استفاده میکنیم
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط zaban26 ، sasanu
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان