زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مستقيم
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #1
دانلود مستقيم
سلام

براي دانلود مستقيم فايلي كه روي هاست آپلود ميشه

آدرس دانلودش به چه شكلي ميشه
امضاء aaamin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۹-۱۳۹۰ ۰۶:۴۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: دانلود مستقيم
دقیقا مسیر فایل رو همراه با نام کامل فایل (همراه با پسوند) باید وارد کنید !
http://www.parsjoom.ir/poshefile/namefile.pasvande file

در ضمن سطح دسترسی هم باید تنظیم کنید تا قابل دانلود باشد !
لطفا مشکلات رو در انجمن مشکلات عمومی مطرح کنید ! این انجمن ماژول های فارسی است !
تاپیک منتقل شد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط aaamin ، mking ، شاهین سمیع عادل
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ صبح
ارسال: #3
اگه تو خود سايت بخوايم استفاده كنيم

بازم به آدرس اول نياز داره چون اينجوري ارور ميده
امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

۸-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۰۳ صبح
ارسال: #4
نگاه کنید ، بستگی به آدرس صفحه ی دانلود داره.مثلا اگه در صفحه ی اصلی (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) لینک دانلود بذاریم به آدرس دامنه نیاز نداره (همون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) ، چون خود به خود به انتهای آدرس اضافه میشه.
ولی اگر در صفحات دیگر هم می خواهید استفاده کنید حتما آدرس اصلی رو همراه با http:// بذارید چون ممکنه ارور بده.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #5
در ادامه دوست عزیز آقای افشار
یک مطلب کلی عرض میکنم و در آخر مثال میزنم
هر فایلی برای استفاده نیاز به فولدر داخل روت خود دارد یعنی اگر بخواهیم عکسی را برای قالب استفاده کنیم باید فولدری در داخل پوشه قالب داشته باشیم .تا آدرس کوتاه وارد کنید در غیر این صورت باید آدرس کامل را وارد کنید.
شما مثلا جوملا را در داخل فولدر joomla نصب کردید به لوگو جوملا دقت کنید با راست کلیک می توانید آدرس عکس را مشاهده کنید.
می بینید که یک پوشه در روت سیستم (پوشه جوملا) با نام image وجود دارد و تصویر را از آنجا فراخوانی میکند برای قرار دادن این تصویر در قالب آدرس به شکل زیر می باشد.
../image/joomla.jpg
و دیگر اینکه اگر بخواهید تصویری را در قالب فراخوانی کنید اگر فولدر در شاخه اصلی قالب باشد به صورت زیر می باشد.
../image/joomla.jpg
که در بعضی شرایط اگر ".." نگذاشتید مشکلی پیش نمیاد.
ولی اگر بخواهید از تصاویری خارج از شاخه اصلی در قالب خود بکار بگیرید باید آدرس را کامل وارد کنید
مثلا
http://youdomin.com/image/joomla.jpg
انشاالله که متوجه منظور بنده شدید
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، احسان افشاری ، mking ، صدرا حسابی ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، aaamin
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ عصر
ارسال: #6
سلام
من روال کاری خودم رو بیا میکنم واستون:
من همیشه از اولین فولدر بعد از روت آدرس رو شروع میکنم:
/images/header/slides/abi.jpg
یعنی هیچوقت آدرس رو با نام دامنه نمیدم چون ممکنه سایت چندتا آدرس داشته باشه مثل سایت اصلی من که دامنه های زیر روش پارک شده:

پس اگر برای مثال کاربر با ایران سفر یاب وارد شده باشه و روی یک لینک که با اصفهان تراول آدرس دهی شده کلیک کنه باید تمام آدرس در نوار آدرس عوض بشه.
این در حالیه که با آدرس دهی به سبک من فرقی نمی کنه با چه آدرسی اومده و لینک در ادامه یو آر ال فعلی مینشینه.
امضاء ابوالفضل حیدری

دوستان لطفاً از مطرح کردن اشکالات در ایمیل،پیام خصوصی و چت یاهو پرهیز کنید و فقط در انجمن طرح مشکل کنید.
سپاس فراوان
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان