زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت بحث و گفتگو
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #1
کامپوننت بحث و گفتگو
سلام دوستان
من واسهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام تو منو یه بخشی داشته باشم که هوادارام فقط وارد بشن و باهم به بحث و گفتگو بپردازن نمیخوام مثل فروم یا همین انجمن ها باشه که هواداران چیزی بفرستن فقط میخوام که یه بخشی باشه که بعد هر بازی یا هر وقت که هواداران دوست داشتن باهم به بحث و گفتگو بپردازن.
میخواستم بدونم من باید چه کامپوننتی استفاده کنم؟اصلا همچین کامپوننتی وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اینکه باید فروم تشکیل بدم؟
لطفا راهنماییم کنید

اینم سایت بنده »
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #2
RE: کامپوننت بحث و گفتگو
جامعه مجازی رایگان جومسوشیال پیشنهاد می شود.Rose
امضاء zaban26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #3
میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟
من چیزی نمیدونم ازش
امضاء MARKO
یا علی
 سپاس شده توسط zaban26
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #4
پیش نمایش : com.iranwebkar.com

توضیحات :

برخی از امکانات

ایجاد گروه و مبحث همانند فیس بوک
نمایش دوستان و کاربران آنلاین و گفتگو با آنها همانند فیس بوک(چندین افزونه برای این کار طراحی شده که یکی از این افزونه ها درحال حاضر بر روی سایت اصلی نصب می باشد. )
امکان ارسال دیوار
امکان نمایش فعالیت ها در پروفایل
امکان ارسال ویدئو
امکان ایجاد آلبوم و ارسال تصویر
امکان ایجاد بلاگ برای کاربران(در مقایسه با فیس بوک ساده تر و منسجم تر می باشد البته برای اینکار نیاز به نصب کامپوننت های بلاگ همانند MyBlog است)
تعیین حریم خصوصی منسجم بطوریکه در هنگام ثبت نام شما می توانید معین کنید که چه بخش هایی از پروفایلتان قابل بازدید باشد
امکان لایک یا دیسلایک در تمام بخش ها (حتی پروفایل)
امکان گزارش صفحات به مدیر جهت حذف یا ویرایش
ثبت نام اختصاصی و مجزا از جوملا(اطلاعات پایه در مدیریت کاربران جوملا ثبت می شود)
امکان ایجاد بی نهایت فیلد ثبت نام در محیط مدیریت(البته فیلد زیاد به دیتا بیس فشار می آورد)
امکان ادغام با کامپوننت انجمن ساز Kunena و یکی کردن فعالیت ها
امکان دوستیابی و فرستادن پیام خصوصی به کاربران
امکان ایجاد رویداد در بازه ی زمانی خاص
امکان ارسال دعوتنامه برای عضویت در گروه یا رویداد
امکان تعیین امتیاز به ازای فعالیت در سایت
ادغام با کامپوننت های فروشگاه ساز همچون ویرچومارت
ادغام با کامپوننت AlphaUserPoint و نمایش امتیازات این کامپوننت در پروفایل
امکان اشتراک گذاری مطالب یا پروفایل در سایتهای اشتراک گذاری
نمایش مطالب به صورت RSS
امکان جستجوی دوستان بنا به فیلد های ثبت نامی(شبیه به جستجوی دوستان در ف-ی-س ب-و-ک)
امکان اتصال به درگاه های بانکی برای خرید امتیاز
امکان اشتراک موزیک(این امکان تجاریست)
امکان اتصال به nicetalk
امکان ورود کاربران از طریق حساب فیس بوک یا توییتر(این مورد برای مدیران سایت امکانپذیر نیست)
گسترش ساده و نصب آسان

و بسیاری از موارد دیگر ...

آدرس مقاله : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Rose
امضاء zaban26
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #5
دوست عزیز من فقط میخوام یه بخش ساده داشته باشم که هوادارای باشگاه فقط بیان اونجا متن و حرفاشون و باهم بزنن نمیخوام اونا بیان عکس یا مطلب بزارن.

این افزونه که شما پیشنهاد دادین بر روی دیتابیس و هاست سنگینی ایجاد میکنه من یه کامپوننت ساده تر میخوام که همانطور که گفتم هواداران فقط به تبادل نظر آنلاین بپردازند.
امضاء MARKO
یا علی
 سپاس شده توسط zaban26
۳-۹-۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ عصر
ارسال: #6
(۳-۹-۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ عصر)ehsanjalaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جامعه مجازی رایگان جومسوشیال پیشنهاد می شود.Rose

جوم سوشیال نسخه رایگان نداره و البته من ندیدم !
درمورد درخواست این دوستمون باید عرض کنم که بالاخره از یکی از انجمن سازها و یا اسکریپت ها باید استفاده کنید و میتوانید عضویت را غیر فعال کنید و کاربری ها رو خودتون ایجاد کنید !
هواداران را باید بگونه ای ثبت نام کارد !
میتوانید از انجمن ساز کیوننا یا جوم سوشیال و یا همین مای بی بی استفاده کنید !
مای بی بی یک پلاگین داره که میتوان از آن برای عدم دسترسی میهمانان به محتوا جلوگیری کرد بطوری که میهمانان همه انجمن ها رو مشاهده میکنند ولی با کلیک برروی موضوعی با پیام اینکه این انجمن فقط مخصوص کاربران عضو می باشد مواجه میشوند !
من این پلاگین رو برروی انجمن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کردم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط MARKO ، zaban26
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان