زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۰۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1000 بک لینک رایگان
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #1
Wink 1000 بک لینک رایگان
سلام به همه دوستان

چند وقت پیش تو یه سایت خارجی تبلیغ یک سایت را دیدم که کارش فروش بک لینک به قیمت پایین هستش و نکته مهمتر اینکه همینکه عضو بشید بصورت رایگان به شما ۱۰۰۰ تا بک لینک هدیه میده.با خودم گفتم شاید یه تبلیغ بیخودی باشه.پس اول رفتم و تست کردم و دیدم نه تبلیغ گول زننده نیست و واقعا این کار را می کنه!

نحوه کار این سیستم به اینصورته که شما باید ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس از ورود به صفحه بر روی Sign Up در زیر لوگو سایت کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید

[تصویر:  1-300x72.png]

سپس در صفحه جدید می بایست ایمیل خود را وارد کنید تا لینک تایید و پسورد برایتان ارسال شود.پس دقت کنید که ایمیل حتما معتبر باشد:

[تصویر:  2-300x158.png]

پس از وارد کردن ایمیل و زدن دکمه sign up پیامی ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد ایمیل خودتان را برای در یافت لینک تائید چک کنید.

وارد ایمیلتون بشید و ایمیل دریافتی از سایت ۲۴۷backlink را باز کنید و بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا به صفحه ای که پسورد شما قرار دارد هدایت شوید:

بک لینک

[تصویر:  3-300x123.png]

در صفحه حدید پسورد حسابتان را ذخیره کنید و بر روی Log in page کلیک کنید:

[تصویر:  4-300x120.png]

پس از ورود به صفحه جدید ایمیتان و رمز دریافتی در صفحه قبل را وارد کنید،سپس در صفحه بعد بر روی I accept the terms of service کلیک کنید تا وارد صفحه کاربری خودتان شوید.در این صفحه در قسمت Projects بر روی Click Here کلیک کنید تا صفحه ایجاد بک لینک برایتان ظاهر شود:

[تصویر:  5-300x133.png]

در صفحه باز شده شما باید اطلاعات لینک و یا لینکهایی که میخواهید بک لینک بگیرند را وارد کنید.البته از اونجا که ساختن ایمیل های متعدد کاری نداره من پیشنهاد می کنم که از پروژه ۱۰۰۰ تایی بک لینک فقط برای یک سایت استفاده کنید!و برای سایت های بعد یک اکانت دیگه بسازید.

در این صفحه اول باید برای پروژه یک اسم بزارید که مهم نیست چی باشه.

قسمت بعد که از مهمترین قسمت هاست مربوط به آدرس سایتتان می باشد که دقت کنید سایت شما بدون www است یا با www و آدرس را بصورت کامل وارد کنید.

در قسمت بعدی باید کلمات کلیدی که بک لینک هایتان با آنها ثبت میشود را وارد کنید.شما می توانید ۱۰ کلمه کلیدی و هر کدام با ۵۰ کاراکتر را وارد کنید.البته توجه کنید که هر کلمه کلیدی را در یک خط باید وارد کنید و نکته مهم اینکه انجمن هایی که قرار لینک شما در اونها قرار بگیره از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند،پس اصلا کلمه کلیدی فارسی نزنید!به هیچ عنوان!

سپس تعداد لینک را ۱۰۰۰ قرار بدید.

در مرحله بعد انتخاب بین ۳ نوع بک لینک به شما پیشنهاد میشه که بهتره همون حالت اول را انتخاب کنید.

برنامه زمانی را هم روزانه قرار بدید و در قسمت پایین هم تمام روزها را تیک بزنید.

و در نهایت هم بر روی Create Project کلیک کنید.

کار به اتمام رسید و طبق گفته سایت نهایتا ظرف ۳۰ روز بک لینک های شما ثبت خواهد شد.شما دیگه فعلا با این سایت کاری ندارید.برید تا ۱ ماه بعد!

پس از ۱ ماه به این سایت مراجعه کنید (البته ممکنه زودتر هم تموم شده باشه) و در قسمت Completed Projects میتونید در قسمت Download فایل txt را که حاوی آدرس ۱۰۰۰ صفحه ثبت لینک شما میباشد را مشاهده کنید.
منبع :3eo.ir

میتونید بسته ای حاوی لینکها بود برای خود من اود در پیوست ببینید .دو روزم طول نکشید که برام ارسال شد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

247Backlinks_12427_1320854462(2).zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 22
اندازه 23.59 کیلوبایت

امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #2
RE: 1000 بک لینک رایگان
سلام

قبلا راجع به همین موضوع یه جایی بحث بود . بالاخره نتیجه این شد که دوستانی که از این شیوه استفاده کرده بودند بعد از یک ماه جزء لیست سیاه گوگل قرار گرفتن !!

نظر دیگر دوستان در این مورد چیه ؟
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری
۲۰-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ عصر
ارسال: #3
RE: 1000 بک لینک رایگان
این متن شبیه عضو گیری و گرفتن زیرمجموعه بود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان