زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نام ماژول
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #1
نام ماژول
با سلام
از مدیران و اعضاء محترم می خوام یک ماژول برام معرفی کنند که در این ماژول بشه به یک گروه اختصاص داد و یک دونه مطلب یا چند تا مطلب بیاد بقیه مطالب اون گروه به صورت صفحه ای در پایین مطلب آخر به صورت شماره صفحه بخوره که وقتی روی اون شماره های کلیک کردیم مطلب مربوطه بیاید.
من برای جوملا 1.5 این جور ماژول دیدم اما خب اسمش یادم نیست می خواستم ببینم برای جوملا 1.7 هم اینجور ماژولی وجود دارد.

مثلا:
مقالات علمی
(اخرین مقاله) که کاراکترهای آن را بتوان تنظیم نمود مثلاً 200 کاراکتر که بقیه اش ادامه مطلب بیاد
(مقاله یک دونه به آخر) این مورد هم همینجور با کاراکترهای مشخص مثل بند اول
(1 2 3 4 5 6 )

با تشکر از مدیران و اعضاء پارس جوم
امضاء نرگس
سایه ها همیشه فروتن در زیر پای هر انسانی جای می گیرند و مشکلات ، درد ها و رنج ها ی آن ها را به دوش می کشند . کاش انسان ها سایه هم بودند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #2
RE: نام ماژول
مطمئنا من نتونستم منظورمو برسونم
من می خواهم مثل این دمو باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ماژول قسمت(قالب دو زبانه) یک حالتی داره و تنظیماتی داره که به راحتی می شه تنظیم کنیم چند مطلب و نیز شماره بقیه مطلب رو هم بزنه. امیدوارم تونسته باشم منظورمو بیان کنم.
در ضمن ماژولی در دمو مشاهده می کنید ماژول RokNewsPager هست مال جوملا 1.5 من ماژولی با امکان این مورد برای جوملا 1.7 می خواهم ممنون می شم راهنمایم کنید.
با تشکر
خب پیداش کردم منظورم RokNewsPager که مربوط به جوملا 1.6 که روی جوملا 1.7 نیز می تونه فعال باشه ترجمه نشده ولی خب خوبه.
من از عصر دنبال این ماژول هستم برای اینکه کار بقیه شاید مثل من مربوط به یافتن این ماژول باشه لینک دانلودشو می زارم اگر مدیران صلاح دونستند که بقیه هم استفاده کنند اگر نه پاکش کنند.
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده
RokNewsPager_v1.1_Joomla1.6.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 9
اندازه 1.41 مگابایت

امضاء نرگس
سایه ها همیشه فروتن در زیر پای هر انسانی جای می گیرند و مشکلات ، درد ها و رنج ها ی آن ها را به دوش می کشند . کاش انسان ها سایه هم بودند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، Reza Ganji
۴-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #3
RE: نام ماژول
شما همچنین میتونستید از کامپوننت K2 استفاده کنید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، احسان افشاری ، نرگس
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان