زمان کنونی: ۲۹-۱۲-۱۴۰۲, ۱۰:۵۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر دامنه و مشکل سئو
۶-۷-۱۳۹۸, ۰۶:۰۰ صبح
ارسال: #1
تغییر دامنه و مشکل سئو
سلام
من میخوام انجمنم رو ک روی دامنه اصلی هست ب ی ساب دامنه منتقل کنم و روی دامنه ی سایت دیگه پیاده کنم
از طرفی تو بعضی مطالب تو گوگل تو صفجه اولم و اینو نمیخوام از دست بدم
راه حلی هست؟
خودم تنها چیزی ک ب نظرم رسید اینه ک انجمن رو ببرم رو ساب دامنه و از اینجا هم حذف نکنم تا وقتی ک گوگل اون یکیو بشناسه ولی نمیدونم این چقدر زمان میبره؟!
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۷-۱۳۹۸, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #2
RE: تغییر دامنه و مشکل سئو
درود
در گوگل وب مستر امکان تغییر دامنه وجود دارد که لینک ها رو منتقل کنید.ببینید امکان دامنه به ساب دامنه هم ممکن هست یا خیر؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamzeh12hh
۱۶-۷-۱۳۹۸, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #3
با سلام با کمک فایل htaccess خود کل دامنه را ریدارکت کنید.
توجه کنید که گوگل پیشنهاد میدهد هر دو دامنه شما تا زمان انتقال کامل باید در دسترس باشند.
یعنی تنها در صورتیکه تمام رتبه های قبل شما با لینک جدید جایگزین شد میتوانید دامنه قبل را حذف کنید.
امضاء sabtedeniz
 سپاس شده توسط hamzeh12hh
۱۸-۷-۱۳۹۸, ۰۶:۱۹ صبح
ارسال: #4
من دامنه قبلی رو نمیخوام حذف کنم
اتفاقا میخوام ی سایت دیگه روش نصب کنم
ولی چون لینک های mybb ادرس های خاصی داره و از الگوریتم خاصی پیروی میکنه ی راهی میحوام ک فقط همون لینک ها ریدایرکت بشه
ولی سایت جدیدم رو همون دامنه قدیمی لود بشه
امضاء hamzeh12hh

۱۲-۹-۱۳۹۹, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #5
بهترین کار اینه که دامنه فعلی دایرکت کنید روی دامنه جدید برای یک مدت مثلا 3 ماه تا کلیه امتیازی که دارین منتقل بشه. بعد که از کاهش امتیاز دامنه فعلی مطمئن شدین میتونین دامنه قبلی برای سایت یا مطالب دیگه استفاده کنین
امضاء msm1365
ژورنالیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۲-۱-۱۴۰۰, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #6
سلام خسته نباشید
بهترین کار اینه که دامنه قبلی روی دامنه ی جدید ریدایرکت کنید اینطوری به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل بشه
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۳۰-۱-۱۴۰۰, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #7
Music RE: تغییر دامنه و مشکل سئو
سلام وقت بخیر
راهنمایی های دوستان درست هست و این کار رو از طریق فایل htaccess میتونید انجام بدید
امضاء arghavanian
مورد استفاده برای دیوارها در دکوراسیون داخلی خانه ها موضوع این بخش از فروشگاه شرکت دکورچوب میباشد، درصورت آشنا شدن با انواع قرنیز و کاربردهای آن میتوانید، مناسب ترین و شیک ترین محصول را متناسب با شرایط منزل خود انتخاب نمایید و خرید قرنیز موفقیت آمیزی داشته باشید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۱۱-۶-۱۴۰۲, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #8
سلام وقت بخیر من سایت خودم رو با آدرس اصلی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
است رو چندتا دامنه کنارش پارک کردم مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان