زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سایتی در جوملا 3
۱۷-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #1
چند سایتی در جوملا 3
با سلام

من برای انجام یک پروژه نیاز دارم یک سایت با 10 زیر سایت ( زیر پورتال ) ایجاد کنم که هرکدوم قالب جداگانه داشته باشه و بطور جداگانه توسط ادمین خودش مدیریت بشه.

آیا این کار توسط جوملا 3.9 قابل انجام هست ؟ کامپوننتی برای این کار وجود داره ؟

میخوام بجای نصب 11 جوملا و انجام تکراری کلی تنظیمات و کاموننت و ماژول ... یک سایت جوملا راه اندازی کنم و از طریق اون 10 سایت دیگه بصورت زیر پورتال ایجاد بشه که از امکانات مشترک ولی محتوای جداگانه بهره مند باشند با سطوح دسترسی جداگانه

لطفا راهنمایی بفرمائید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۶-۱۳۹۸, ۰۵:۰۵ صبح
ارسال: #2
Wink RE: ایجاد و مدیریت چندین سایت در یک جوملا نصب شده
درود
این سوال شما کلیه.بسیاری از امکانات رو میشه با سطح دسترسی و منو و غیره انجام داد ولی 10 سایت مجزا با قالب و ادمین و مطالب متفاوت فکر نمیکنم با یک جوملا مناسب باشه.
اگر میخواهید اینکار را انجام دهید افزونه ها و مطلب زیر را مشاهده کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در توضیحات این کامپوننت درخواست شما هم ذکر شده اما باید خریداری شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش ایجاد و مدیریت چندین سایت جوملایی با یک جوملا نصب شده از ویکی سایت جوملا :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، gomnam_44468
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان