زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به ماژول نمایش مطالب همراه با عکس و نظرات
۲۹-۲-۱۳۹۸, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #1
نیاز به ماژول نمایش مطالب همراه با عکس و نظرات
با سلام

در حال ساخت وب سایتی هستم که دارای منو شامل چند مجموعه به عنوان مثال پوشاک ، مواد غذایی و... می باشد که داخل هر کدام از آنها یکسری نام برند با توضیحی کوتاه همراه با عکس و دکمه اطلاعات بیشتر می باشد که وقتی روی دکمه اظلاعات بیشتر کلیک می کنیم وارد صفحه مربوط به آن برند شود که شامل چند عکس کوچک و توضیحات مربوط به برند و نظرات می باشد ، نمیدونم برای جوملا 3 از چه افزونه ای استفاده کنم که همچین قابلیتی داشته باشد.
لطفا کمک کنید

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۲-۱۳۹۸, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: نیاز به ماژول نمایش مطالب همراه با عکس و نظرات
درود
شما با خود جوملا هم میتونید اینکار رو انجام بدید.
متن مقدمه توضیحات مختصر
ادامه مطلب توضیحات کامل محصول
برای نمایش تصاویر در توضیحات کامل میتوانید از پلاگین simple image gallery استفاده کنید و تصاویر را درون مطلب قرار دهید.

برای حرفه ای تر بودن میتوانید بجای مطالب جوملا از کامپوننت های کاتالوگ ساز استفاده کنید.مانند دی جی کاتالوگ
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، fani
۳۱-۲-۱۳۹۸, ۰۲:۲۶ صبح
ارسال: #3
خیلی ممنون آقای گنجی ، من از فریم ورک هلیکس استفاده میکنم با استفاده از هلیکس(پست فرمتها) این کار رو انجام دادم و برای تصاویر داخلش از اون پلاگین که شما گفتید استفاده کردم فقط الان چون میخوام اطلاعات مربوط به اون برند ها که در واقع همون مطالب من هست چون تعدادشون زیاده به صورت یکدست در یک جدول همراه با اطلاعات تماس و غیره قرار بگیره نمی دونم چطور این کار رو انجام بدم

لطف می کنید کمکم کنید
۳۱-۲-۱۳۹۸, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #4
سلام
به نظرم بهتر هست که برای این کار از فروشگاه سازها استفاده کنید
این کاری که شما نیاز دارید انجام بدید با سیستم های فروشگاه ساز جومشاپینگ و ویرچوال مارت کاملا قابل انجام هست و هردوی اونها سیستم نمایش تصاویر محصول، گفتگوبرای محصول و همینطور تعریف برند و نمایظ اطلاعات برند را دارند و اگر نمیخواین فروش داشته باشید در جومشاپینگ میتونید تیک کاتال.گ را فعال کنید و در ورچوال مارت هم قیمتی برای محصول تعریف نکنید سبد خرید فعال نمیشه

موفق باشید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط fani
۳۱-۲-۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #5
خیلی ممنون از پاسخ شما ، امتحان کردم ولی به درد کار من نخورد ، الان در حال حاضر فقط نیاز به یک فرم دارم که داخل هر کدوم از مطالبم که شامل شرکت ها هست باشه و شامل آیتم های نام آدرس و تلفن و توضیحات کوتاه باشه که مثلا شبیه به یک کانتکت فرم باشه که آیتم های پر شده داره
۳۱-۲-۱۳۹۸, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #6
اگر این مورد به کارتون میاد میتونید با ار اس فرم هر فرمی که خواستید ایجاد کنید و با این روش میتونید فیلدها رو از جداول دیتابیس پر کنید

//<code>
$user =& JFactory::getUser();
$usrid = $user->get('id');
return $usrid;
//</code>

این کد را در قسمت مقدار فیلد کپی کنید
این الگو برای خواندن ایدی کاربر از دیتابیس هست برای موارد دیگه طبق این الگو عمل کنید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط fani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان