زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحات ناشناخته سایت خودم!!!
۱۱-۱۰-۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #1
Sad صفحات ناشناخته سایت خودم!!!
سلام
متاسفانه گوگل صفحه ای از وب سایت منو ایندکس کرده که در فایل robots.txt جزو disallow ها قرار داره ببینید شما متوجه می شید قضیه چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
آدرس وب سایتم اینه hyunda.ir
آدرس صفحه ای که نمی خوام ایندکس بشه هم اینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۱۰-۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #2
RE: صفحات ناشناخته سایت خودم!!!
بله منم همچین مشکلی دارم اگه بشه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
امضاء tajasom
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱۱-۱۳۹۷, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #3
RE: صفحات ناشناخته سایت خودم!!!
سلام ممکنه قبلا ایندکس شده باشه شاید قبل از اینکه شما اون بخش رو disallow کنید و به زمان نیاز داره تا از لیست ایندکس شده خارج بشه نظر من اینه که صبر کنید خودش حذف میشه
* در گوگل وبمستر ابزاری برای حذف لینکها از نتایج جستجو وجود داره که میتونید استفاده کنید
Remove URLsابزاری هست که البته با احتیاط و بدقت استفاده کنید !
چون ممکنه با انتخاب نادرست تنظیمات کل مجموعه و بخشهایی از سایت رو از نتایج حذف کنید برای مطالعه بیشتر میتونید بخش "چه مواقعی نباید از ابزار حذف لینک گوگل اسفاده کرد" رو مشاهده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Create a new removal request رو انتخاب و برای حذف لینک مورد نظر ازنتایج گزینه Temporarily hide page from search results and cache رو انتخاب کنید
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، kind-king
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان