زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تگ H1 در صفحه اول
۲-۴-۱۳۹۷, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #1
تگ H1 در صفحه اول
سلام خدمت اساتید و همکاران

من این موضوع با تیتر <H1> در سایت جست و جو کردم و اخرین مطلب که ناقص هم تمام شده بود مربوط به سال 1395 بود. و این باعث شد که من تاپیک جدید باز کنم.

خدمت اساتید عارضم که در این زمان(2018) مهمترین بخش سئو همین کد های h1 تا h6 هستند. و متاسفانه جوملا اصلا به این موضوع اهمیت نداده.
سایت من در همون صفحه ی اول مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تگ <h1> رو کلا نداره. تو ادیتور هم که میرم و بصورت دستی وارد میکنم هم نمایش داده نمیشه. حتی تو سایت seositecheskup.com هم به این موضوع اشاره کرده.
به همین دلیل هم سایت من توی صفحات اول گوگل نمیاد. چون اولویت های سئو رعایت نشده.

حالا من احتیاج دارم که صفحه ی اول من تگ <h1> رو داشته باشه.

لطفا کمک کنید.
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #2
RE: تگ H1 در صفحه اول
درود
در جوملا عنوان صفحات h1 است و عنوان مطالب h2 و در جوملا این مورد رعایت شده و برای همینه شما نیازی نیست دستی انجام بدید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۴-۱۳۹۷, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #3
فرمایش شما صحیح. در تمام صفحات هست , اما بجز صفحه اول (index , root , home) . اصلشم همین صفحه اول هست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۴-۱۳۹۷, ۰۸:۰۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۴-۱۳۹۷ ۰۸:۳۹ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
آدرس سایتتون رو قرار دهید لطفا.
ببینید عنوان صفحه از عنوان منوی شما برداشته میشه و نمایش داده میشه و شما میتوانید در ویرایش منو صفحه اصلی در تب گزینه های نمایش تگ دلخواه را اضافه کنید.

یک پلاگین هم بنام HeadTag در دایرکتوری افزونه های جوملا برای افزودن تگ دلخواه به صفحات وجود دارد که میتونید تست و استفاده بفرمایید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲-۴-۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #5
افزونه Aimy H1 Heading رو نصب کنید مشکلتون برطرف میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الگوریتمش اینطوریه که بعد از فعال کردنش درصورتی که تگ H1 توی اون صفحه وجود نداشته باشه، اولین تگ رو تبدیل به H1 میکنه و اگر هم دوتا تگ وجود داشته باشه که فکر کنم یکی رو برمیداره و فقط از یدونه استفاده میکنه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان