زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف آدرس کامپوننت در جوملا مثل component/k2/item
۱-۱۱-۱۳۹۶, ۰۴:۱۵ صبح
ارسال: #1
حذف آدرس کامپوننت در جوملا مثل component/k2/item
سلام
من برای مطالب از کامپوننت کی 2 استفاده میکنم. البته منو ساختم و در صفحه ای که توسط منو باز میشه از یه ماژول استفاده کردم که اون ماژول لیستی از مطالب کی 2 رو نشون میده.
وقتی روی عنوان یه مطلب کلیک میکنم آدرسی که نشون داده میشه دارای آدرس کامپوننت هست یعنی این گزینه توش هست component/k2/item و بعد شماره و اسم مستعار آیتم رو درج میکنه.
چطوری باید کاری کنم این قسمت آدرس حذف بشه. در سایت جوملا و خیلی سایت های دیگه گفته بودن باید منو بسازی و منو رو به مطالب کی 2 لینک کنی و در این صورت اسم مستعار منو در آدرس درج میشه.
در حالی که من در قسمت کلیک روی منو مشکل ندارم مشکل وقتی هست که روی یه مطلب خاص کلیک میشه که تو آدرس اینا رو نشون میده.
چیزی به ذهن دوستان میرسه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۱۱-۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ صبح
ارسال: #2
RE: حذف آدرس کامپوننت در جوملا مثل component/k2/item
شما میتونید با ایجاد یک منو به یک مطلب اسم کامپوننت رو دور بزنید ولی وقتی هزاران مطلب قراره نمایش داده بشه دیگه این روش جوابگو نیست چون شما نمیتونید هزاران منو بسازید.

بهترین روش استفاده از افزونه های سئو هست .

لینک زیر رو برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد این نوع افزونه ها رو ببیید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۱۱-۱۳۹۶, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #3
سلام و تشکر از شما. شما چه افزونه ای رو پیشنهاد میدین؟ چون من قبلا با اینا کار نکردم و تو سایت های مختلف هم که جستجو کردم هم از خوبی هاشون دیدم و هم از بدی هاشون و نتونستم به نتیجه برسم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۱۱-۱۳۹۶, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #4
بهترینشون SH404SEF و JoomSEF هست ، ولی خب باید درنظر داشته باشی هر چه کمتر از افزونه تو سایت استفاده کنی بهتره ، هم سرعت سایتت بالاتر میره هم اینکه امنیت سایتت بهتر میشه ، بعد اگر احیانا ً زمانی یکی از این افزونه ها با چیزی مشکل داشته باشه و مجبور باشی غیرفعالشون کنی کلا سئوی سایتت خراب میشه و توی گوگل میاد پایین.

به هر حال قبل از استفاده توی لوکال تست بزن ببین با کدوم به نتیجه دلخواه دست پیدا میکنی...

پلاگین Direct Alias Pro هم هست که نسبت به اینها سبکتر هست و کارش خوبه، اونم تست کن ببین چطوریه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط rayhan
۵-۱۱-۱۳۹۶, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #5
سلام ادرس رو باید با نوشتم یک router برای افزونه به صورت دلخواه عوض کنید راه اصلیو حرفه ای در جوملا همینه
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان