زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین مطالب مرتبط به همراه تگ
۴-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ صبح
ارسال: #1
Exclamation درخواست پلاگین مطالب مرتبط به همراه تگ
سلام

وقت بخیر

بنده از جوملا 3.6 استفاده می کنم

به پلاگینی احتیاج دارم که در انتهای هر مطلب چند لینک از مطالب مرتبط رو قرار بده

حالا یا بر اساس تگ های خود جوملا که در هر مطلب ثبت می کنیم یا خود پلاگین امکان ثبت تگ برای هر مطلب رو داشته باشه

چیزی شبیه به افزونه کلمات کلیدی جومینا :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که البته این افزونه برای جوملا 3 منتشر نشده

افزونه related item by tag

مطالب رو بر اساس تگ های خود جوملا شناسایی می کنه اما این افزونه پلاگین نیست و یک ماژول هست

در تنظیمات این ماژول انتخاب می کنید که کدوم تگ ها رو در نظر بگیره ، و بعد مطالبی که این تگ ها رو داشته باشه در خروجی ماژول در موقعیتی از سایت نمایش می ده و عملا به درد انتهای مطالب نمی خوره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلاگین sj content related news

مطالب مرتبط رو به صورت لینک در انتهای مطلب نشون می ده منتها ارتباط رو بر اساس تگ مطالب در نظر نمی گیره و بر اساس کلمات تیتر مطالب رو مقایسه می کنه که این باعث ضعف این پلاگین شده

مثلا کلماتی مثل " است " ، " شد " ، " می کند " ، " رفت " و ... را در نظر می گیرد که از نظر تگ هیچ ارزشی ندارند و عملا مطالب نامربوط را به هم مرتبط نشان می دهد

لطفا اساتید و دوستان پلاگین کاربردی تری معرفی کنند
امضاء arash2860
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۴-۷-۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست پلاگین مطالب مرتبط به همراه تگ
من خودمم همین مشکل شما رو دارم و تا حالا نتونستم چیز مناسبی رو پیدا کنم !
شاید افزونه تجاری برای اینکار وجود داشته باشه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط arash2860
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان