زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
د رخواست افزونه برچسب
۱۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #1
د رخواست افزونه برچسب
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان من دنبال یه افزونه میگردم که بتونم واسه مطالبم برچسب درست کنم که زیر مطلبم نشون بده مثل کا۲. تو ما دو یه کادری هست برچسب زدن مینویسی اینتر میزنی برچسب اضافه میشه دقیقا میخوام همینامکانات در مدیریت مطالب جوملا هم اضافه بشه یه هفتست دارم صبح تا شب میگردم پیدا نمیکنم هر چی هم بگین امتحان کردم نشده لطفا کمکم کنید مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: د رخواست افزونه برچسب
تو جوملا 3 برچست هست و تو جوملا 2.5 می تونید از کلود تگز استفاده کنید

ولی جوملا ۳ دیفالت داره
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ عصر
ارسال: #3
نه ماله من جوملا ۲۰۵ هست خب یکم توضیح بدید ممنون میشم چیکار کنم این گزینه اضافه بشه
۱۴-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #4
کلودتگز زدم تو گوگل هیچی نیومد یکم مبتدی هم هستم ممنون میشم بیشتر راهنمتییم کنید
۱۴-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #5
یک . شما حتما به سمتی برید که جوملاتون رو به روز رسانی کنید دوست گرامی . چون دیگر جوملا 2.5 از طرف جوملا جهانی پشتیبانی نمی گردد

دو . من سرچ زدم خیلی از افزونه ها از رده خارج شدن دیگه نسخه 3 نزدن ولی یکی این بود یک تست بکنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این لینک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان