زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال محتویات فرم پر شده توسط کاربربه صفحه اصلی
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #1
ارسال محتویات فرم پر شده توسط کاربربه صفحه اصلی
سلام
در rsform فرمی برای ارسال مشخصات کاربران طراحی کردم و لینک آن را در منوی اصلی قرار دادم . الان می خوام محتویات این فرم های پر شده توسط کاربر را به صفحه اصلی اضافه کنم ، نمی دونم محتویات این فرم ها کجا میره و چطور میشه به صفحه اول توسط فریم یا جدول اضافه بشه؟؟؟؟
ممنون اگه جواب بدید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: ارسال محتویات فرم پر شده توسط کاربربه صفحه اصلی
سلام

من با rsform کار نکردم اما تمامی فرم ساز ها اینجوری است که محتویات فرم ها به ایمیلی که هنگام ایجاد فرم وارد کرده اید ارسال میشه.
در خود فرم ساز هم ذخیره میشه، در مدیریت کامپونت نیگاه کنید باید گزینه ای به نام محتوی فرم ها وجود داشته باشه.
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط zaynab_1982 ، Reza Ganji
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #3
البته محتویات را نشون میده میخوام این محتویات را به صفحه اصلی داخل یک فریم یا خانه ای از یک جدول نشون بدم
البته فرم را دوباره با art form طراحی کردم
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #4
ببینید فرم ساز ها اینجور امکانی نداره که خودش محتویات فرم ها رو بعد از ارسال در سایت نشون بده و برای نمایش محتوی فرم ها در سایت باید خودتون به صورت دستی محتویات فرم ها رو وارد کنید. و در سایت به نمایش بذارید

میتونید اطلاعات فرم ها رو در یه مطلب یا در ماژول html بنویسید و در موقعیت های قالب قرار بدید !

اگه دقیقا میدونستم هدفتون چیه و این فرم ها مثلن مقاله های ارسالی کاربران هست که شما میخواهید در سایت نشون بدید یا چیز دیگه ... شاید بهتر میتونستم کمک کنم، اینجوری یه خورده هنگ کردم !
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، zaynab_1982 ، Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #5
(۳-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ عصر)vahidexe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید فرم ساز ها اینجور امکانی نداره که خودش محتویات فرم ها رو بعد از ارسال در سایت نشون بده و برای نمایش محتوی فرم ها در سایت باید خودتون به صورت دستی محتویات فرم ها رو وارد کنید. و در سایت به نمایش بذارید

میتونید اطلاعات فرم ها رو در یه مطلب یا در ماژول html بنویسید و در موقعیت های قالب قرار بدید !

اگه دقیقا میدونستم هدفتون چیه و این فرم ها مثلن مقاله های ارسالی کاربران هست که شما میخواهید در سایت نشون بدید یا چیز دیگه ... شاید بهتر میتونستم کمک کنم، اینجوری یه خورده هنگ کردم !

یه سایت تبلیغاتی برای معرفی طلافروشان شهر...در جوملا طراحی کردم و استادم از من خواسته که اگه یه طلا فروشی مشخصات وعکس مغازه خودش رو داخل فرم براتون ارسال کرد شما بتونید این ارسالی را به دیتا بیس اضافه کنید .
که نمایش ارسالی های فرم در صفحه اصلی قرار بگیره ،مثل سایت های انجمن که مشخصات اعضاء همراه عکس داخل یک کادر قرار گرفته .
(این مشخصات یا داخل فریم های داخل صفحه یا در خانه های از یک جدول خالی که قرار می دهید قرار بگیره)
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #6
سلام
كامپوننت XForms براي نمايش خروجي فرم هاي RsForm و Breezing استفاده ميشه.
خروجي رو به بهترين و مرتب ترين شكل ممكن براتون نمايش ميده

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط صابرمحمدی ، zaynab_1982 ، vahid.exe ، Reza Ganji ، mohi
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #7
سلام
xform
آر اس فرم رو گویا پشتیبانی نمیکنه چون در لیست انتخاب فرم نشونشن نمیده
میشه بگید افزونه مشابه ایکس فرم چی هست که از ار اس فرم پشتبیانی کنه؟

ممنون
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان