زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه رویدادها برای جوملا 3
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #1
درخواست افزونه رویدادها برای جوملا 3
undefined
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۷:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه رویدادها برای جوملا 3
پیامتون ارسال نشده دوست عزیز ...
افزونه های زیادی هست برای اینکار ، من از iCagenda events manager ّرای سایتم استفاده میکنم امکانات خیلی خوبی داره ولی خودم همه امکاناتش رو نیاز نداشتم

دموی سایت خودم » دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دانلود » دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط khore_64
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #3
با سلام
من دنبال افزونه ای هستم برای ثبت رویدادها و نمایش در تقویم در قسمتی از وب سایت که تقویم شمسی رو ساپورت کنه

در حال حاضر من کامپوننت spidercalender رو نصب کردم و در بخش انگلیسی مشکلی ندارم و همه چیز اوکی هست ولی در فارسی تقویم میلادیه و میخوام که شمسی باشه

از راهنماییتون پیشاپیش تشکر میکنم

من میخوام که ماژولی داشته باشه که در گوشه ای از سایت تقویم رو نشون بده و اگر رویدادی در روزی هست رنگ اون رو عوض کنه
با کلیک روی آن روز رویداد رو نشون بده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ عصر
ارسال: #4
خب هیچکدوم از افزونه ها تقویم شمسی رو پشتیانی نمیکنند ؛ همین کامپوننت ماژول تقویم هم داره ، نصف و نیمه شمسی نشون میده ، لینک زیر رو ببینید ، هر کدوم که بنظرتون بهتره باید بدید براتون شمسی سازی کنن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان