زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نصب افزونه ها روی هاست
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ صبح
ارسال: #1
مشکل نصب افزونه ها روی هاست
با سلام و تشکر

هر افزونه ای که میخوام رو هاست نصب کنم با این پیغام مواجه میشم:
  • JFolder::create: مسیر مورد نظر را نمی توان ایجاد کرد
  • هشدار! انتقال فایل ناموفق بود.
ولی رو لوکال به راحتی نصب میشه.

یه سوال دیگه: الان که سایت رو، رو هاست آپلود کردم، از این به بعد باید هر تغییری رو، رو هاست اعمال کنم؟ یا این که میشه اول رو لوکال تغییر بدم بعد منتقل کنم به هاستینگ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل نصب افزونه ها روی هاست
دوست گرامی برای نصب افزونه ها در جوملا شما باید تنظیمات ftp رو داخل مدیریت .تنظیمات کلی /سرور/ftp/(نام کاربری و رمز ورود به هاست) رو اونجا اعمال کنی تا بتونی از داخل مدیریت افزونه نصب کنی.
میشه.بعد از تغییرات و در صورت نصب افزونه پوشه مربوطه و دیتابیس رو روی هاست لود کنید و یا مستقیم رو هاست اطلاعات وارد کنید.
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، bety ، صدرا حسابی ، shahnaz
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ صبح
ارسال: #3
در ادامه فرمايشات آقا صابر عرض كنم بايد سطوح دسترسي رو هم چك كنيد و پوشه هاي ماژول و پلاگين و .. بع علاوه تمپ و اينستال بايد قابل نوشتن باشند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، bety ، مرتضی محمدجانی ، صدرا حسابی ، shahnaz
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ صبح
ارسال: #4
(۲۹-۵-۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ صبح)صابر محمدي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی برای نصب افزونه ها در جوملا شما باید تنظیمات ftp رو داخل مدیریت .تنظیمات کلی /سرور/ftp/(نام کاربری و رمز ورود به هاست) رو اونجا اعمال کنی تا بتونی از داخل مدیریت افزونه نصب کنی.
میشه.بعد از تغییرات و در صورت نصب افزونه پوشه مربوطه و دیتابیس رو روی هاست لود کنید و یا مستقیم رو هاست اطلاعات وارد کنید.

نام کاربری و رمز ورود به هاست رو تو تنظیمات ftp بزنم یا یوزر و پسورد ftp رو؟
فیلدهای میزبان، درگاه و روت ftp رو چه جوری باید پر کنم؟
تو تنظیمات پایگاه داده قبلا نام میزبان رو localhost زده بودم. الان باید تغییرش بدم؟

با تشکر فراوان از راهنمایی هاتون
(۲۹-۵-۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ادامه فرمايشات آقا صابر عرض كنم بايد سطوح دسترسي رو هم چك كنيد و پوشه هاي ماژول و پلاگين و .. بع علاوه تمپ و اينستال بايد قابل نوشتن باشند !

با تشکر از راهنمایی هاتون، میشه بفرمایید سطوح دسترسی رو از کجا باید چک کنم و تغییر بدم؟
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #5
معمولا رمز ورود به هاست با ftp یمی هستش.
اگر ftp رو تغییر دادی اون رو وارد کن.
نه.نیاز به تغییر نیست
[تصویر:  ftp.png]
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط mking ، مرتضی محمدجانی ، صدرا حسابی
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ عصر
ارسال: #6
دسترسی ها رو چک کردم. همه شون ( lکامپوننت-ماژول-پلاگین-تمپلیت-تمپ و اینستال) همه دسترسی ها رو دارن یعنی واسه همه شون برای همه دسترسی ها زیر allow تیک خورده و دیگه اصلا هم نمیشه deny کرد.
(۲۹-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ صبح)صابر محمدي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معمولا رمز ورود به هاست با ftp یمی هستش.
اگر ftp رو تغییر دادی اون رو وارد کن.
نه.نیاز به تغییر نیست
[تصویر:  ftp.png]

من اصلا فایلی با عنوان public_html نمی بینم. همه چی تو httpdocs هستش!
درگاه ftp واسه همه یکسانه؟ یعنی منم باید همون 21 رو بزنم؟
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #7
ببینید
دوست عزیز شما بفرمایید که از چه هاستی و چه کنترل پنلی استفاده میکنید تا دوستان کمک کنند
دوستمون از کنترل پنل پلسک استفاده میکنه
تنظیمات رو به این صورت اعمال نمایید
در قسمت روت ftp
C:\Inetpub\whosts\websitename\httpdocs\temp\
وارد کنید
بجای websitename بایستی نام کامل وب سایت را وارد نمایید.مثلا joomfa.org توجه داشته باشید برای اینکه از پوشه ی فایلها و tmp مطمین شوید ، بایستی به بخش اطلاعات سیستم و سپس "سطح دسترسی فهرست" مراجعه کنید و بر اساس "فهرست کش" تنظیم کنید.
شما باید تو تنظیمات ftp به جای host وارد کنید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به جای siteshoma ادرس سایتتون رو بنویسید

تو قسمت user وارد کنید : نام کاربری ورودی به هاست
تو قسمت پسوورد هم رمز عبوری که برای ورود به هاست استفاده میکنید
توجه : توجه داشته باشید که بایستی محلی ذخیره سازی tmp دارای سطح دسترسی ۶۴۴ یا ۷۷۷ باشد.با ورود به بخش "اطلاعات سیستم" و سپس "سطح دسترسی فهرست" می تواند سطح دسترسی را چک کنید.
که در هاست شما این پوشه دسترسی تغییر میند
موفق باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، bety ، صدرا حسابی
۲۹-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #8
1. فایل configuration رو از فایل منیجر هاست نگاه کردم. روت ftp همونیه که تو تصویر نوشتم.
در ضمن طبق اطلاعات هاستی که بهم دادن یوزر و پسورد ftp با سی پنل هاست متفاوته و من برای ftp رو نوشتم.
[تصویر:  moz-screenshot-2.png][تصویر:  moz-screenshot-3.png][تصویر:  ftp.png]
بعد اینکه دکمه ذخیره رو میزنم این پیغام رو میده: Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

2. منظورتون از host تو تنظیمات ftp همونیه که جلوش نوشته 127.0.0.1؟ من اون رو هم تغییر دادم و جاش گذاشتم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی باز همین پیام رو میده و سیو نمی شه!
دیگه اصلا نمی تونم وارد پنل مدیریت شم!
پیامی که میده:
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #9
دوست گرامی دسترسی بده پ خ .بررسی کنم.اگه تونستم مشکلتون رو حل میکنم
امضاء صابرمحمدی

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #10
ببخشید ولی میشه خواهش کنم همین جا بگین که خودم هم یاد بگیرم؟

دیگه نمی تونم کاری با سایت انجام بدم!!!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان