زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست rs event فارسی و شمسی
۲۸-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۱۷ صبح
ارسال: #1
درخواست rs event فارسی و شمسی
سلام
افزونه rs event فارسی و شمسی رو برای جوملا 3 نیاز دارم. لطفا دوستان اگر دارند محبت کنند. قیمت رو هم بفرمایید. ممنون میشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۶-۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست rs event فارسی و شمسی
درود دوست گرامی این چینن افزونه ها معمولا به دو دلیل بسیار مهم به صورت رایگان قرار نمی گیرند

۱. برای عموم کاربران نیاز نیست
۲. چون نیاز به شمسی سازی می بره

به همین منظور شما فقط باید اون رو سفارش یا خرید بدید از یک سایتی ولاغیر فکر نمی کنم بتونید به همین سادگی در وب پیدا کنید نسخه سالم و فارسی یک افزونه تجاری که شرکت سازنده هم داره می فروشه

موفق باشید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #3
ممنونم دوست عزیز

منظور بنده هم این نبود که کسی رایگان قرار بده. مشکلی نیست با قیمت معقول و مناسب باشه هزینش پرداخت میشه دوستان اعلام قیمت کنن لطفا.
۳۰-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
برای خرید افزونه مورد نیاز شما و ترجمه میتوانید به آقای گنجی سفارش دهید تا ایشان برای خرید همانگی را انجام دهد
قیمت انگلیسی ارجینال ۳۹ یورو میباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء shahkar
ترجمه افزونه های درخواستی شما به فارسی - خرید افزونه های ارجینال ونرم افزارهای ارجینال با ویزا کارت و مستر کارت به صورت مستقیم
۳۱-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۵۸ صبح
ارسال: #5
اورجینال بودنش برام مهم نیست.نسخه نال شده رو دارم.صرفا فارسی سازی و شمسی سازی رو میخواهم.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان