زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ساخت اپلیکشن برای سایت بر سئو سایت صدمهمی زنه ؟
۲۴-۶-۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #1
آیا ساخت اپلیکشن برای سایت بر سئو سایت صدمهمی زنه ؟
با سلام به دوستان عزیز چند روزی درگیر یک جواب سوال مهم هستم .....
می خوام برای یکی از وب سایت هام که تقریبان روزانه 7000 بازدید کننده داره اپلیکشن طراحی کنم ...حالا اگر اپ آماده شد خیلی ها با اپ محتوا یا اطلاعات سایت رو می ببینند ...فکر می کنم بازدید کننده مستقیم سایتم بیاد پایین و به سئو سایتم لطمه بزنه ...می خواستم بدونم راه حل چیه یا دوستان چه نظری دارند..ممنون می شم راهنمایی کنید
(مهم :در طراحی اپ برای منو ها لینک صفحه وب سایت تعریف نمی شه یعنی توی اپ نمی یاد یک صفحه وب سایتمو بالا بیاره(..... می یاد از دیتابیس می خونه ....واسه همین برای سئو فکر کنم صدمه ببینه ....) Macho
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۲۴ صبح
ارسال: #2
RE: آیا ساخت اپلیکشن برای سایت بر سئو سایت صدمهمی زنه ؟
سلام
سوال جالبی بود و تا حالا بهش بر نخورده بودم
نظر من اینه که به صورت مخفی صفحات سایتتون رو قرار بدید داخل نرم افزار
البته من متخصص سئو نیستم و باید دوستان صاحب نظر پیشنهاد خودشونو بدند
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط sajjad salehi
۲۵-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۰۳ صبح
ارسال: #3
ممنون آقای عمرانی دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون می شم
۲۶-۶-۱۳۹۴, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #4
خب کاربری که نشانی سایت شما رو مستقیما در بروزر تایپ کنه هم تاثیری در سئو نداره (هنوز نداره)، حتی آمار بازدید سایت هم تاثیری در سئو نداره (حداقل تاثیر مستقیم . )امار بالا شاید درصدیش بانس ریت باشه که تاثیر منفی داره(کسانی که بلافاصله صفحه ی سایت شما رو میبندند.)
البته طبیعتا لینکهای خروجی از سایت شما هم دیگه رهگیری نمیشن و آمارگیرهایی مثل گوگل انیلاستیک و موارد مشابه اثرشون رو از دست میدن .
میشه گفت تاثیر مثبتی بر سئو نداره و اثر منفی مستقیم هم نداره . دو موردی که به نظرم میرسه یکی بالا رفتن بانس ریت سایتتونه . یکی هم اینکه کاربرها نتونن در نرم افزار شما لینک درست صفحه رو ببینن پس لینکهای کاربران به سایت شما کم بشه .
مورد مهم دیگه هم اینه که هدف شما کاربرها است نه گوگل اگه کاربرها راضی باشن و بیشتر به سایت شما مراجعه کنن به نظر من مهمتر از جایگاه شما در گوگله . مثلا رقبا میتونن با اسپم کردن بک لینک برای سایت شما جایگاتهتون رو در گوگل پایین بیارن ولی کاربرهای وفادارتون رو نمیشه از شما گرفت .
پ.ن
بیشتر این نظر شخصیه و هم اینکه الگوریتمهای گوگل مرتب عوض میشن . فقط اینکه گوگل داره سعی میکنه بالا آوردن تقلبی سایت در نتایج رو غیر ممکن کنه یعنی کسی که برای سئو پول خرج میکنه مجبور شه از تبلیغ گوگل استفاده کنه . و همین کاربر وفادار و مطلب خوب سایت رو در سئو خیلی مهم میکنه .
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۲۶-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ عصر
ارسال: #5
درود لینک زیر رو ببنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در آخرش چند لینک هم قرار دادم برای اطلاعات بهینه سازی

البته این مرحله پیشرفته در مارکتینگ هست من در چندجا دیدم پست شما رو انتظار پاسخ خوب نداشته باشید چون متاسفانه در انجمن های دیگر نظرات غیر کارشناسی داده شده که نشون می ده خود کاربر به هیچ عنوان تاحالا برای سایتی یا مشتریش اپلیکیشن نداشته

ناراحتی شما بی مورد هست
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi
۲۶-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #6
جالب بود ، اما فکر کنم سوال چیز دیگه ای بود . برداشت من این بود که قصد داره اپلیکیشنی بسازه که فقط با اتصال به بانک اطلاعاتی تحت وب اطلاعات رو برای کاربر نمایش بدهد . مطالب اپ و سات یکی هستن .سوال این بود که این عدم مراجعه از طریق پروتکلهای http باعث آسیب سئو میشه یا خیر .
راهنمای این قابلیت گوگل که توی سایتتون گذاشتید ، میگه که مثلا شما یک نرم افزار تحت اندروید داروخانه دارید و میتونید محتوایش رو در گوگل ایندکس کنید .
پ.ن
من خودم تجربه ای در این مورد ندارم ولی در فکر ساخت ویندوز اپلیکیشن برای ویرچومارت هستیم ،
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۲۶-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #7
ممنون از دوستانی که راهنمایی می کنند ....
ولی جایگاه گوگل سایت بنده نسبت به رقبا برای من خیلی مهمه ....و فکر می کنم اگر اپلیکشن ساخته بشه چون لینک سایت دیگه معنا نداره به موقعیت گوگل بنده آسیب می زنه ..
چند راه حل به ذهنم می رسه :1-بیام صفحاتمو خیلی خوب برای موبایل بهینه کنم بعد توی اپ بعد ساخت منو ها صفحه و لینک سایت به منو اپ بدم دیگه نیاد اطلاعاتو از دیتابیس بخونه ....
2- اگر از روش اول استفاده نشد بیام وقتی کاربر روی منوی اپ کلیک کرد تا اطلاعات مربوطه از دیتابیس خونده شه یک لینک مخفی مترادف همون منو در سایت هم بخوره ولی برای کاربر نمایش داده نشه ..
حالا دوستان اگر بازم نظری دارند ممنون می شم به نتیجه ای با هم برسیم..Inlovejoomla 3.0
۲۷-۶-۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #8
برید تو گوگل آنالیز ببنید

چند درصد کاربر تازه وارد در روز می یاد و چند کاربر فعال همیشگی

این امار رو بدید اینجا لطفا

توجه داشته باشید و اپلیکیشن به کاربران و مشترکین اضافه می کنه نه کم و همه کاربران ثابت شما در سایت نمی رند اپ شما رو دریافت کنند و جستجو شما از گوگل هست پس کاربر تازه وارد سایت می شه

این خیلی ساده هست برای شما مشکل پیش نمی یاد مقاله ای که در بالا بهتون دادم هم کامل این موضوع رو توش مشخص کردم و توضیح دادم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان