زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش همه مطالب مجموعه
۱۹-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ صبح
ارسال: #1
عدم نمایش همه مطالب مجموعه
سلام دوستان عزیز
خداقوت و خسته نباشید

اگر ماژولی مثل پارس گلوبال نیوز در موقعیتی منتشر کنیم و مجموعه ای رو بهش اختصاص بدیم اما فقط تعداد محدودی از مطالب رو نشون بده و خبرهای گذشته -یعنی همه خبرهای داخل مجموعه- رو نشون نده، مشکل از کجاست؟
آیا می بایست منو براش ساخت یا راه دیگه یی داره؟

لطفا راهمایی بفرمایید
ممنونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #11
RE: عدم نمایش همه مطالب مجموعه
لطفا بگید چطور میشه یک مطلب خالی رو به منو اختصاص داد.
و فراخوانی ماژول رو هم لطفا توضیح بدید.

خیلی ممنونم
۲۴-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #12
1 - پلاگین رو از لینکی که دادم دانلود و فعالش کنید
2 - یک مطلب جدید با هر نامی درست میکنید
3 - از دکمه Insert Module که بعد از نصب پلاگین زیر جعبه ویرایشگرت اومده استفاده کن
4 - لیست ماژولها نمایش داده میشه ، ماژول مورد نظر رو انتخاب کن
{module نظرسنجی جذاب}
5 - مثلا ً من ماژول نظرسنجی رو انتخاب کردم همچنین شورت کدی توی مطلب ایجاد میشه ، مطلبم رو ذخیره میکنم
6 - از قسمت منوها / منوی جدید ( هر کدوم از منوها که خاستی زیر بالا پایین چپ راست )
7 - نوع آیتم منو / انتخاب / مطالب / یک مطلب خاص /
8 - انتخاب مطلب / مطلب مورد نظرت رو انتخاب میکنی / اسم منو رو انتخاب میکنی / تنظیمات دیگه ای اگر نیاز بود انجام میدی و ذخیره میکنی

خب حالا شما یک منو با ماژول مورد نظرت داری ، به همین سادگی
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، سید مهدی طباطبائی
۲۴-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #13
ممنون از توضیحات دقیق و کاملتون

لطفا اینم بفرمایید که حالا چطور آرشیو اخبار در ماژول اخبار یا صفحه اول دیده میشه؟
آیا باید کار دیگه ای هم بعد از ساخت منو انجام داد؟
۲۴-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ عصر
ارسال: #14
جانم ؟؟ متوجه نشدم منظورتون از آرشیو اخبار چیه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سید مهدی طباطبائی
۲۵-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #15
ممنون که وقت میذارید

ببینید اصل مشکل این بود که من اخبار سایتم رو با یکی از ماژولها نمایش میدم و فرضا 10 خبر رو برای نمایش در صفحه اول انتخاب میکنم/ اما تعداد کل اخبار 100 تاست و هرروز هم بیشتر میشه/ در تنظیمات خود ماژول جایی نداره که مابقی اخبار رو هم نشون بده و نمیدونم چجور و کجا آرشیو میشن / حالا میخوام بازدیدکننده بتونه به غیر از 10 خبری که در صفحه اول هست به مابقی اخبار گذشته هم دسترسی داشته باشه که دوستان راههایی رو گفتند و شما هم این راه رو پیشنهاد دادید!

امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه
ممنون میشم بزرگواری کنید و راهنمایی کنید
۲۵-۳-۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ صبح
ارسال: #16
ببنید من برای آرشیو کردن این راه رو پیشنهاد ندادم ؛ در پی ارسال قبلی که نوشته بودند ماژول رو به منو اختصاص بدید ! گفتم که به این روش میشه انجام داد .
برای آرشیو کردن مطالبتون بهتره یک منو درست کنید از نوع مطلب / بلاگ ، بعد مجموعه هایی که در صفحه اول هستند رو در این منوها قرار بدید .

من خودمم همین کارو کردم برای آرشیو بندی ؛ بالاخره مطالب روز به روز بیشتر میشه ؛ هفته اول 10 تا ماه اول 100 تا سال اول 1000 تا ولی وقتی چندسال از وبسایتت بگذره شما نمیتونید آرشیوتون رو با ماژول دسته بندی کنید .
یا کامپوننت آرشیو مطالب جوملا رو خریداری کنید .
یا مثل من عمل کنید
سایتم رو ببینید . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه اول سه تا ماژول در بالا دارم ( سورو - بندرعباس - هرمزگان ) یعنی از هرکدوم ماژول یک مجموعه هست . در ماژول پایین تر هم تمام سه مجموعه رو نمایش میدم ولی خب در صفحه اول مثلا حداکثر 20تا مطلب بیشتر نیست و بقیه رو گذاشتم توی سه تا منو باز هم به نام سورو - بندرعباس و هرمزگان .

فکر میکنم اینکار معقولانه تر باشه
امضاء Pourdaryaei
۲۵-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #17
سلام

ممنون. توضیحات عالی بود . من هم مثل سایت شما یک منو ساختم تا فعلا کار راه بیفته.
آیا کامپوننتی که گفتید این دوگانگی رو حل میکنه و به همراه ماژول مطالب آرشیو میشن؟
چطور میشه این کامپوننت رو تهیه کرد؟
۲۵-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #18
خب يك كامپوننت ايراني براي آرشيو هست كه نميدونم خوبه يا بده ؛ هيچ نظري دربارش نميتونم بدم

يك كامپوننت هم مخصوص آرشيو بندي ديگه هست كه تاريخ شمسي نداره و بصورت ميلاديه ؛ اگر خاستين بعد از خريداري كردن بايد بديد براتون شمسي كنند
امضاء Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان