زمان کنونی: ۲۶-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فیس وال
۲۳-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ صبح
ارسال: #1
کامپوننت فیس وال
سلام من کامپوننت فیس وال رو نصب کزدم اما نمی دونم چیکار باید بکنم باش
آخه برای مثال رو دکمه دوستان از منو بالای فیس وال کلیک می کتم می ره تو لیست دوستام اما مسوله اینه که کل ماژولای فیس وال غیب می شن
من نمی خوام اینجوری باشه
چیما می تونم کنم؟
ممنون می شم راهنمایی کنیدBlush
امضاء aram_1987f
تا هستم جهان ارثیه بابامه
سلاماش
همه عشقاش
تنهایی هاش....
وقتی هم نبودم.........
مال شما
Rose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: کامپوننت فیس وال
دوست عزیز قالب تون رو عوض کنید مشکا حل میشود
این افزونه با قالب شما مشکل داره
موفق باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mking ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #3
خوب مثلا از چه قالبی استفاده کنم که ماژول هاش غیب نشن
می شه یک قالب اسم ببرید که همچین مشکلی رو ایجاد نکنه برام یعنی اون منو بالایی فیس والم حداقل افی بمونه تو تمام صفخات پس از ورود
و یا حداقل بگید این قایب باید چه خصوصیاتی داشته باشه
من قالب سایتم رو باآرتیستر طراجی کردم ممنون می شم بیشتر توضیح بدید برام
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #4
ببینید دوست عزیز بیشتر قالب های طراحی شده با آرتیستر با افزونه ها مشکل دارن مخصوصا زبان فارسی آن هم به این خاطر است که این نرم افزار دیر به روز میشه اگر در نت خوب سرچ کرده باشید متوجه میشوید که هر روز صحبت از افزونه های جدید می شود و دیگر افزونه های موجود هم به روز میشوند تا خود را در نسخه جدید جوملا عقب نبینند نسخه های پی در پی جوملا باعث میشود تا شرکتهای تولید کننده افزونه برای عقب نماندن از دیگر رقبا هر روز نسخه جدیدی از افزونه خود را تولید و در نت قرار می دهند .

خوب دوست عزیز شما یک قالب مورد نظر را پیدا کنید و تست نمایید اگر مشکلی بود مطرح کنید تا دوستان کمک کنند
مطمئا باشید این انجمن به نظر من تنها انجمنی که به همه سوالات تا حد امکان جواب داده و مشکلات را حل میکنند پس هر مشکلی بود در خدمتیم

Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط aram_1987f ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ صبح
ارسال: #5
باز هم سلام من قالب جومینا 5 رو امتحان کردم ولی باز همونجور منو های مربوط به کامپوننت فیس وال من حذف می شن وقتی از منو بالایی فیس وال روی دوستان کلیک می کنم
نمی دونم یک مقدار به شک افتادم که منظورم رو از سوالی که در ابتدا کردم به درستی رسوندم یا خیر
از آقای پور دریائی هم پرسیدم ایشون گفتن این کامپوننت منو هاش ماژول جدا گانه نداره
یک جوری عجیبه برام که یک منویی بابت قالب سایت با وجود اینکه توی کامپوننت تعریف شده نه توی قالب سایت با رفتن به صفحه ای حذف بشه
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ صبح
ارسال: #6
به نظر من مشكل شايد جاي ديگري باشد و بهتر است شما دمو آنلاين قرار دهيد تا دوستان بتونند بهتر كمكتون كنند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mking ، مرتضی محمدجانی ، aram_1987f
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #7
شما از فيس وال نسخه سي بي استفاده ميكنيد كه براي توابع دوستيابي و پيغام خصوصي از كامپوننت كامپروفايلر استفاده ميكنه ، برا همين وقتي بر روي دكمه دوستان كليك ميكنيد به كامپوننت سي بي منتقل ميشيد و از يك كامپوننت به كامپوننت ديگه كه رفتيد بدليل اينكه فيس وال ماژولي براي منو و غيره نداره كلا يهو ظاهر صفحه شما عوض ميشه ؛ البته نسخه stand alone فيس وال اينطوري نيست و بعلاوه اينكه توابع دوستيابي در خود برنامه هست ، ميتونيد از پيغام خصوصي هم استفاده كنيد ...
مشكل شما اينه ، ميتونيد از كامپوننت wall factory استفاده كنيد ، يا حداقل يه تستي بزنيد
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، aram_1987f ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، tarantino
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #8
دوست عزیز شما نسخه و نام کامپوننت را به طور کامل بفرمایید تا دوستان کمک کنند
آقای پور دریایی درست میگن بد نیست کامپوننتی که ایشون معرفی کردند استفاده کنید
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #9
سلام من کامپوننت فیس فکتوری رو هم امتحان کردم ولی باز فیس وال رو ترچیح می دم چون امکاناتش جالب تر از فیس فکتوری هست و راستی من تو این فیس فکتوری عکس شیر کردم فقط اسم عکس هیت
آقای پور دریائی نسخی استند الون رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
facewal1.1.cb
نسخه ای هست که من استقاده کردم سی بیم هم نصبه
اطلاعات دیگه ای هست که باید بگم؟
ممنون می شم راهنماییم کنید
Think
۲۵-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #10
فيس وال نسخه تجاريه اين نسخه ي كه شما استفاده ميكنيد نسخه نال شده است ، مشكلاتي هم داره مثل پخش نكردن موزيك و غيره ، براي نسخه هاي ديگه و امكاناتش سري به سايت اصلي بزنيد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، tarantino ، aram_1987f ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان