زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پلاگین افزودن فونت فارسی به قالب
۷-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #1
دانلود پلاگین افزودن فونت فارسی به قالب
یکی از مسایل مهمی که همواره در طراحی سایت وجود دارد استفاده از فونتهای زیبا و دلخواه در سایت هست
که در جوملا هم بدلیل گسترده بودن فریم ورکهای طراحی قالب و تفاوت در ساختار قالبها گاهی مشاهده میکنیم
که برخی از دوستان در افزودن فونت به قالبهای جوملایی به مشکل میخورن پلاگینی که در این پست قرار میدهم
کار افزودن فونت به قالب و سایت شما رو بسیار آسان میکنه با استفاده از این پلاگین شما میتوانید براحتی
فونتهای فارسی دلخواه خودتون رو در سایتتون لود کنید و هر جای سایت که خواستید از فونت مورد نظر خودتون
استفاده کنید.این پلاگین دارای 40 فونت فارسی زیبا هست که شما بسته به نیاز خودتون میتونید هر کدام از
فونتها را که خواستید از مدیریت پلاگین فعال کرده و از آن استفاده کنید. لیست فونتهای موجود در داخل این پلاگین
در زیر آورده شده که همگی قابلیت فعال یا غیرفعال کردن رو از مدیریت پلاگین دارا هستن پس از نصب و فعالسازی
پلاگین و فونتهای دلخواه خودتون فقط کافی هست در سایت خودتون به هر بخشی که میخواهید فونت مورد نظر را
اعمال کنید برای مثال فونت BBardiya را فعال کرده ایم و میخواهیم تگهای h2 در سایت ما با این فونت نمایش
داده شوند کافی هست در فایل css قالب این فونت را به المان مورد نظر مثل کد زیر اعمال کنیم.
h2{font-family:BBardiya;}
BBadr،BBaran،،BBardiya،BCompset،BDavat،BElham،BEsfehanBold،BFantezy،BFarnaz،BFer​dosi،BHamid،BHelal،BHoma،BJadidBold،BJalal،BKoodakBold،BKourosh،BLotus،BMahsa،BM​ehrBold،BMitra،BMorvarid،BNarm،BNasimBold،BNazanin،BRoya،BSetarehBold،BShiraz،BS​inaBol
d،BTabassom،BTehran،BTitrBold،BTitrTGEBold،BTraffic،BVahidBold،BYagut،BYas،BYeka​n،BZar،BZiba

سایت سازنده: ارس جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
plg_arasfonts.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 248
اندازه 2.85 مگابایت

امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، sajjad salehi
۱۰-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: دانلود پلاگین افزودن فونت فارسی به قالب
سلام
من تازه عضو این سایت شدم و امیدوارم بتونم جواب سوالاتم رو بگیرم ( با همکاری شما )

من نمی دونستم دقیقا کدوم انجمن سوالم رو بپرسم واسه همین همین جا مطرح می کنم
من سایتم رو با جوملا 3 طراحی کردم اما الان می بینم اکثر افزونه ها مربوط به جوملا 2.5 هست چطور می تونم نسخه جوملام رو برگردونم ( البته اطلاعات سایت رو می خوام حفظ بشه ) ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۴-۱۳۹۴, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #3
پيشنهاد ميكنم اين اشتباه رو نكنيد ؛ هر افزونه اي بخايد براي جوملا 3 هست ، ضمناً جوملاي 2.5 ديگه بروزرساني نميشه و تا آخر سپتامبر 2015 هم تمام افزونه هاي مربوط به جوملاي 2.5 برداشته ميشه . اونوقت توي دردسر ميوفته .
هميشه سيرصعودي رو در پيش بگيريد نه سير نزولي
لطفاً‌سوالات خودتون رو در انجمن پشتيباني بپرسيد
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi ، memare-ahvaz
۱۵-۸-۱۳۹۹, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #4
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان