زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده تغییر در قالب megashop
۲۴-۱-۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ عصر
ارسال: #1
تغییر در قالب megashop
سلام . من یک قالب megashop خریداری کردم و میخوام اون رو طبق سایت مورد نظر خودم تغییر بدم . متاسفانه تازه شروع به کار با جوملا کردم ولی html و css رو تقریبا میدونم . چطوری میتونم قدم به قدم پیش برم و سایت مورد نظرم رو طراحی کنم؟ به طور مثال الان میخوام منوها رو عوض کنم . این کار رو دستی انجام دادم ولی ظاهرا این قالب داره از یک سری کامپوننت استفاده میکنه و باید اول از اون ها سر در بیارم . آیا امکانش هست من رو راهنمایی کنید ؟
آدرس سایت : polasa.ir
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۴-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #2
RE: تغییر در قالب megashop
دوست عزیز یه چیزی میگینا . الان باید چطوری باید حدس زد شما چی میخواید که راهنماییتون کنند ؟
مشکلتون رو دقیق تر بگید ؛ کجاش رو میخاید تغییر بدید ؛ چه مشکلی هست و ...
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۶-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #3
ببخشید دوست خوبم بذارید بحساب تازه کاری و بی تجربه بودن ;) ببینید من میخوام یه سری مجموعه محصولات در قالب جومشاپینگ اضافه کنم و سپس برای اونا منو بسازم . آیا شما یا بقیه دوستان با این قالب کار کردین که مراحل رو قدم به قدم به من بگید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۶-۱-۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ عصر
ارسال: #4
خوب دوست عزیز شما یه کار دیگه کنید ؛ من این موضوع رو میبندم ؛ شما یه موضوع جدید در مورد راهنمایی استفاده از جوم شاپینگ بزنید ؛ چون با این موضوعی که هست بقیه به اشتباه میوفتند و احتمال داره کسی نیاد سراغ موضوع بخونه و جوابتون رو بده .

ضمناً ایجاد منو ربطی به قالب نداره . همه جوملاست ؛ فقط موقعیت منوها به قالب فرق داره .

جوم شاپینگ هم توی انجمن جستجو کنید مطالب زیادی هست ؛ بازم هر سوال داشتی دقیقا ً درباره خود جوم شاپینگ بپرس تا جوابتون رو بدند .

دوستای زیادی هستند از جوم شاپینگ دارند استفاده میکنند ؛ حتما راهنماییتون میکنند
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان