زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به روز رسانی و از کار افتادن جوملا
۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #1
به روز رسانی و از کار افتادن جوملا
سلام
جوملای خودم رو به روز رسانی کردم، اما دیگه هیچ بخشیرو باز نمیکنه و این ارور رو میده

Fatal error: Call to undefined method JLoader::registerPrefix() in C:\xampp\htdocs\liokian\libraries\cms.php on line 25
حتی xampp هم باز نمیشه
ممنون میشه راهنمایی کنین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #2
RE: به روز رسانی و از کار افتادن جوملا
بروزرساني جوملا ربطي به كارنكردن XAMPP نداره ؛ ولي خطاي جوملا ميتونه ربطي به زمپ داشته باشه ؛
نگفتيد از چه نسخه اي به چه نسخه بروزرساني كردي .
يكبار ديگه همون نسخه اي كه داريد مثلا جوملا 3.4.1 كه بروزرساني كردي ، پكيج كاملش رو از وبسايت جوملا دانلود كن ، توي ريشه وبسايتت بريز و فولدر installation رو حذف كن .

همينطور نسخه زمپ رو بروزرساني كن ، شايد از نسخه قديمي استفاده ميكني و php قديمي باشه برا همين جوملايي كه بروزرساني كردي رو پشتيباني نكنه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #3
با سلام
وقتی میگید زمپ دیگه باز نمیشه 2 تا حالت داره
1. شما از ف . ی. .ل .ت. ر. ش .ک .ن استفاده میکنید که باید قطعش کنید
2. شما به احتمال زیاد یه نرم افزار لوکال دیگه یا ویژوال نصب کردید که پورت ها را تغییر داده
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۱۵ عصر
ارسال: #4
من فکر میکنم سرویس های زمپ فعال موندن و از باز شدن مجددش در ویندوز جلوگیری میکنه چون میگن زمپ اصلا اجرا نمیشه

دوتا راهکار دارید

1- داخل پوشه xammp یک فایل با نام xampp_stop هست اجراش کنید همه سرویس ها stop میشه و مشکل رفع میشه

2- از سرویس های ویندوز سرویس آپاچی رو stop کنید و مجدد زمپ را باز کنید.

البته این مشکل هیچ ربطی به به روز رسانی جوملا نداره فقط اگر از جوملا 3 استفاده میکنید باید از آخرین ورژن زمپ استفاده کنید تا ورژن php با جوملا سازگار باشه.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #5
با ری استارت زمپ به کار افتاد
جوملام نسخه 2.5.4 هست،
دوباره جوملارو نصب کردم و فایل های داخل htdox پروژه ای که انجام داده بودم رو تو جولای جدید پیست کردم ولی دوباره همون ارور رو میده و کلن صفحه جوملا باز نمیشه
با این اوصاف میخوام بدونم ینی کل طراحی که انجام داده بودم پریده و قابل استفاده نیست؟
۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #6
به روز رسانی رو از کنترل پنل خود جولا انجام دادم، به محض کلیک دکمه بروز رسانی این اتفاق افتاد
۱۸-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #7
فكر ميكنم نسخه جوملاتون از 2.5.4 به نسخه 3 بروزرساني شده ، اگر زمپ كار نميكرد اون پيغام خطا رو هم بهتون نميداد .

شما موقع بروزرساني به صفحه سفيد برنخورديد بعد اين خطا پيش بياد ؟

اگر اينطوريه ، پكيج جوملا 2.5 رو دانلود كنيد ، همونطور كه تو پست اولم گفتم انجام بديد انشالله مشكل حل ميشه
امضاء Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان