زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه فروش فایل
۹-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #1
افزونه فروش فایل
با سلام

درنظر دارم یک مرکز فروش فایل راه اندازی کنم

بگونه ای که کاربر بتواند فایل را آپلود کرده و سپس به ازای هربار دانلود توسط دیگران مبلغی به کاربر داده شود و مبلغی برای سایت درنظر گرفته شود

نکته اینجاست که نمیخواهم فایلها در سایت خودم آپلود شود از طرفی چنانچه کاربر بخواهد در سایتهای آپلود عضو شود و فایل را انجا آپلود کند و لینکش را در سایت بگذارد، بسیار کار سخت و پردردسری میباشد.

لذا نیاز به افزونه ای دارم که بدین شکل عمل نماید:

خودم در یک سایت آپلود سنتر عضو شوم و بکمک آن افزونه کاربر بدون آنکه متوجه شود از سایت خود من اقدام به آپلود در ان سایت نماید. از طرفی تعداد دفعات دانلود هر فایل کاملا مشخص باشد

لطفا راهنمایی فرمائید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱-۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه فروش فایل
payperdownload , digital marcket جدیدا مجانی شدن و به خوبی میتونی این کار رو باهاشون انجام بدی .
jdownloads به خوبی با ppd کار میکنه و با کمک اون میتونی لینکهای اصلی رو مخفی کنی .
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، rezaetemadi
۱۶-۱-۱۳۹۴, ۰۴:۵۳ صبح
ارسال: #3
باتشکر از جناب sajjad
digital marcket را در اینترنت جستجو کردم چیزی که پیدا کردم یک غالب جوملا 3 هست که متاسفانه فارسی این غالب را هم نیافتم. آیا این غالب ویژگی خاصی داره که برای یک آپلود سنتر مناسب هست؟

سوال دوم اینکه چطوری بکمک jdownloads و ppd کاربر بدون اینکه متوجه بشه میتونه از درون سایت من، فایلش را در یک سایت اپلودسنتر دیگر بارگزاری کنه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایین
۱۶-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ صبح
ارسال: #4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم آموزشش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب وقتی که کاربر روی دانلود کلیک میکنه به ppd هدایت میشه تا پرداخت رو انجام بده وب برگرده .
مخفی کردن لینک از خاصیتهای jdownloads هست . یا همون Anti-leech که لینک واقعی قایل رو از دید کاربر مخفی میکنه .
۱۶-۱-۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ عصر
ارسال: #5
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان